Pretraživanje

planeti - Tag

Što kažu zvijezde: Astro prognoza od 23. do 29. studenog 2020
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza od 16. do 22. studenog 2020
Što kažu zvijezde: Astro prognoza od 9. do 15. studenog 2020
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza od 2. do 11. studenog 2020
Što kažu zvijezde: Astro prognoza od 26. listopada do 1. studenog 2020
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza od 19. do 25. listopada 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 12. do 18. listopada 2020
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza od 5. do 11. listopada 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 28. rujna do 4. listopada 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 21. do 27. rujna 2020
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza od 14. do 20. rujna 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 7. do 13. rujna 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 31. kolovoza do 6. rujna 2020
Saznaj što kažu zvijezde: Astro prognoza od 24. do 30. kolovoza 2020
Što su ti zvijezde pripremile: Astro prognoza od 17. do 23. kolovoza 2020
Što su ti zvijezde pripremile: Astro prognoza za tjedan 27.7.-2.8.2020
Kome se zvijezde smiješe: Astro prognoza za tjedan 20.-26.7.2020.
Što su ti zvijezde pripremile: Astro prognoza za tjedan 13.-19.7.2020.
Kakav će ti biti ovaj tjedan: Astro prognoza za tjedan 6.- 12.7.2020.
Što ti donosi prvi tjedan srpnja: Astro prognoza za tjedan 29.6. - 5.7.2020.
Saznaj je li ovo tvoj sretan tjedan: Astro prognoza za tjedan 22.-28.6.2020.
Kome će ovaj tjedan biti top, a kome flop: Astro prognoza za tjedan 15.-21.6.2020.
Kome su zvijezde posebno naklonjene: Astro prognoza za tjedan 8.-14.6.2020.
Došao nam je lipanj: Astro prognoza za tjedan 1.-7.6.2020.
Astro prognoza za tjedan 25.-31.5.2020.
Astro prognoza za tjedan 18.-24.5.2020.
Čeka nas zanimljivo razdoblje: I Venera je započela svoj retrogradni hod, a evo kako će to utjecati na novac i ljubav
Astro prognoza za tjedan 11.-17.5.2020.
Astro prognoza za tjedan 4.-10.5.2020
Astro prognoza za tjedan 27.4.-3.5.2020.
Astro prognoza za tjedan 20.-26.4.2020.
Astro prognoza za tjedan 13.-19.4.2020.
Astro prognoza za tjedan 6.-12.4.2020.
Astro prognoza za tjedan 30.3.-5.4.2020.
Astro prognoza za tjedan 9.-15.3.2020.
Astro prognoza za tjedan 2.-8.3.2020.
Astro prognoza za tjedan 17.-23.2.2020
Astro prognoza za tjedan 10.-16.2.2020.
Astro prognoza za tjedan 13.-19.1.2020.
Astro prognoza za tjedan 6.-12.1.2020.
Astro prognoza za tjedan 30.12.2019. - 5.1.2020.
Astro prognoza za tjedan 14.-20.10.2019.
Astro prognoza za tjedan 7.10. - 13.10.2019
Astro prognoza za tjedan 30.9. - 6.10.2019.
Astro prognoza za tjedan 16. - 22.9.2019.
Astro prognoza za tjedan 9. - 15.9.2019.
Astro prognoza za tjedan 2. - 8.9.2019.
Astro prognoza za tjedan 26.8.-1.9.2019.
Astro prognoza za tjedan 5. - 11.8.2019.
Astro prognoza za tjedan 29.7. - 4.8.2019.
Astro prognoza za tjedan 22.-26.7.2019.
Astro prognoza za tjedan 15. - 21.7.2019.
Astro prognoza za tjedan 8.7. - 14.7.2019.
Astro prognoza za tjedan 1.7. - 7.7.2019.
Astro prognoza za tjedan 24.-30.6.2019
Astro prognoza za tjedan 17.6. - 23.6.2019.
Astro prognoza za tjedan 10.- 16.6.2019.
Astro prognoza za tjedan 3.6.- 9.6.2019.
Mjesečni horoskop za lipanj 2019.
Ovaj tjedan neće biti dobar za tri horoskopska znaka
Astro prognoza za tjedan 27.5.-2.6.2019.
Astro prognoza za tjedan 20.5. - 26.5.2019.
Ovaj tjedan će biti najgori za tri horoskopska znaka
Astro prognoza za tjedan 13.5. - 19.5.2019.
Astro prognoza za tjedan 6.-12.5.2019.
Astro prognoza za tjedan 29.4.-5.5.2019
Astro prognoza za tjedan 22.4. - 28.4.2019.
Astro prognoza za tjedan 15.4. - 21.4.2019.
Astro prognoza za tjedan 8.4. - 14.4.2019.
Mjesečni horoskop za travanj 2019.
Astro prognoza za tjedan 1.4. - 7.4.2019.
Astro prognoza za tjedan 25.3. - 31.3.2019.
Astro prognoza za tjedan 18.3. - 24.3.2019.
Astro prognoza za tjedan 11.3. - 17.3.2019.
Astro prognoza za tjedan 4.3. - 10.3.2019.
Astro prognoza za tjedan 25.2. - 3.3.2019.
Astro prognoza za tjedan 18.2. - 24.2.2019.
Astro prognoza za tjedan 11.2.- 17.2.2019.
Astro prognoza za tjedan 4.2. - 10.2.2019.
Astro prognoza za tjedan 28.1. - 3.2.2019.
Astro prognoza za tjedan 21.1. - 27.1.2018.
Astro prognoza za tjedan 14.1. - 20.1.2019.
Astro prognoza za tjedan 7.1. - 13.1.2019.
Astro prognoza za tjedan 31.12.2018. - 6.1.2019.
Astro prognoza za tjedan 24.12. - 30.12.2018.
Astro prognoza za tjedan 17.12. - 23.12.2018.
Astro prognoza za tjedan 10.12.- 16.12.2018.
Astro prognoza za tjedan 3.12.- 9.12.2018.
Astro prognoza za tjedan 26.11.-2.12.2018.
Astro prognoza za tjedan 19.11. - 25.11.2018.
Astro prognoza za tjedan 12.11. - 18.11.2018.
Astro prognoza za tjedan 5.11. - 11.11.2018.
Astro prognoza za tjedan 29.10. - 4.11.2018.
Astro prognoza za tjedan 22.10.- 28.10.2018.
Astro prognoza za tjedan 15.10.-21.10.2018.
Astro prognoza za tjedan 8.10.-14.10.2018.
Astro prognoza za tjedan 01.10. - 07.10.2018.
Astro prognoza za tjedan 24.9.-30.9.2018.
Astro prognoza za tjedan 17.9.-23.9.2018.
Astro prognoza za tjedan 10.9.-16.9.2018.