Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Žlabraona - un dijeta 2

dana7625
  • 3.4.2008 14:04:21
  • Bodova: 895
  • Prijavi
ja počela sa un ...upravo sam ručala 3 jaja i zelene salate+2 dvopeka...joooj samo da ne odustanem...totalno sam izašla iz ovog režima :/
leni
  • 3.4.2008 14:11:12
  • Bodova: 18583
  • Prijavi
ma sve je o.k.,ja i sad jedem neke un kombinacije,jer su o.k.i tjesto jedem bez sira što mi je prije bilo strava,a sad sam se sasvim navikla itd...gledaj na to kao na stil života,a ne neku obavezu,ili sl...
martha
  • 3.4.2008 15:29:46
  • Bodova: 162
  • Prijavi
Hallo cure drage, evo da se i ja vratim vama, moja un dijeta je jucer zavrsila, da vam pravo kazem vagala sam se prije 3 tjedna i imala 53,a sad se bojim stati na vagu jer ocekujem 51 a bojim se da cu se razocarati.Isto tako se bojim, sto da jedem dalje, jel se moze i dalje unka raditi i hocu li onda i dalje mrsavjeti ili kako?

Jel se mora 3mj,pauze napraviti, sto da radim dalje,bojim se!

Hvala i samo dalje cure, ja svima preporucujem un-dijetu!
snow
  • 4.4.2008 10:30:53
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Martha piše da moraš pauzirati 3 mjeseca
martha
  • 4.4.2008 10:32:31
  • Prijavi
Dobro jutro un-ke,

jutros sam se vagala i i mala 53,4 kg. Nisam bas zadovoljna, zelim do 51 kg da dodem, u un dijeti sam cesto i brljala al sam se ipak na neki nacin drzala pravila, tako da neznam kad bi sad drugi dio od 3 mj. radila jel bi se te tri kg otopile i tako u knjizi pise ako u iduca 3 mj. smrsavite jos 3kg doslo je do promjene u metabolizmu a ako ne onda nije. Ja nevjerujem da ce to kado mene biti.

Zato ja danas zelim un-ku produziti jos deset dana i to strogo po pravilima!Sto mi vi kazete?
mili13
  • 4.4.2008 12:12:01
  • Bodova: 59
  • Prijavi
Ako se dobro osjećaš martha možda ti neće onda škoditi još tih 10 dana, ali svakako mislim da ne bi trebala više. Sada je ljepše vrijeme, više ćeš se kretati, malo se pridržavaj kombinovanja hrane i to je to. Ja sam se recimo osjećala jako loše i krajem 2. mjeseca sam prekinula, ne zbog gladi nego sam bila u totalnom out-u! Počela sam da radim vježbe kod kuće, idem na folklor, a čekam da prestanu kiše pa na trčanje. Tako nešto možeš i ti. Svakako ti držim fige
snow
  • 4.4.2008 12:52:40
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Martha 10 dana ne može naškoditi ,ja bih produžila još toliko
martha
  • 5.4.2008 12:09:47
  • Prijavi
Hvala vam cure!
Ja danas imam skrobni dan, eto odlucila sam se jos 10 dana strogo pridrzavati unke pa cemo vidjeti rezultate, javit cu vam ih,znaci za jos 8 dana!

Danas cu opet kao i zadnja 3 mjeseca rizu s povrcem.... jako mi se svida riza od kineza pa svaki skrobni dan odem kod kineza i kupim je!!Ustedi mi i vremena i truda,a najedem se da vise do iduceg dana nista ne jedem.

leni
  • 5.4.2008 12:12:32
  • Bodova: 18583
  • Prijavi
martha,sretno,ali ostalo ti je jako malo kg,pa ako ne budeš zadovoljna kako gubiš kg,opusti se  ići če to dole samo od sebe ako budeš pazila,mislim da si puno skinula i da trebaš  biti zadovoljna
martha
  • 5.4.2008 22:54:28
  • Prijavi
Hvala ti Leni, to si u pravu skinula sam 8 kg, neki bi bili sretni da bar 3 skinu il 5 kg,a ja sam 8 kg ,samo mi je zelja 51 kg ,

pokusat cu paziti, al to je nekako sve u glavi ,kad znas da je dijeta gotova malo vise brljas nego kad znas da je radis......

al javljat cu vam,

danas sam pojela rizu (od Kineza) s povrcem, sutra je uh dan,radujem se ,neznam nesto me vuce slatko a ja se uspjesno borim,i to uvijek navecer
Na stranicu:  
Ok