Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Žlabraona - un dijeta 2

crnka8323
  • 15.3.2008 14:58:51
  • Bodova: 1068
  • Prijavi
ja mislim da ti je to od osobe do osobe, za svaku dijetu.... moja prija bila na un 2 mjeseca, izgubila 12 kg i kad je stala, za tri mj dobila 18 kg..... katastrofa...
xena_29
  • 15.3.2008 21:55:00
  • Bodova: 78
  • Prijavi
ajme maloprije sam jela čipsa i vrhnja... uuužas!!..i sad me boli stomak...grozna sam.. mm me tješi da to varam pa ću kroz narednih par dana smršavit više nego bi bez tog čipsa....mo'š mislit....al dobro

crnka ludilo ti je potpis
crnka8323
  • 15.3.2008 23:26:14
  • Bodova: 1068
  • Prijavi
fala., jel da da je orginalan.... ma sam,o sam realna... nego nisi mi rekla, jel se brzo vrate kile s tom 10%? još nisam počela, ineću počet dok mi neko ne javi....
xena_29
  • 17.3.2008 7:15:33
  • Prijavi
A nemam pojma jel se vrate, ja sam krenula na dijetu polovicom prvog mjeseca i za sad sam skinula 13 kg, al nisam se nikako vračala na stari način prehrane. ovo mi je drugi put da sam na ovoj 10%, u međuvremenu sam probala i bolničku i un, al nije mi pasalo pa se vratih ovoj.  po par  dana između dijeta sam jela normalno...mođda čak i više nego prije...al to su bili svega dva do tri dana pa se nije stiglo ništa vratit.
Ja bi tila ustvari ne vratit se starom načinu prehrane, več si stvorit naviku da odvajam proteine i škrob u obrocima...dobro ne mislim sad da nikad više neču pojest normalnu pizzu ili nešto drugo tako slasno al definitivno se ne bi više tila vratit na 83 kg koja sam imala kad vidim da mogu bez puno muke imat i 70.
U međuvremenu i vježbam pa sam se prilično stesala, skroz sam zadovoljna...70 možda ne zvuči malo al ja sam velika žena (178) pa mi je to ok...
mili13
  • 17.3.2008 15:17:06
  • Bodova: 59
  • Prijavi
Evo nam i Korine, ja već mislila žena nestala u akciji
xena_29
  • 19.3.2008 10:07:38
  • Prijavi
Jupii!! još samo 1 kg
mrvica
  • 19.3.2008 10:22:36
  • Bodova: 6999
  • Prijavi
super Xena smiley17....sad bi ja trebala nastaviti isto tako kao i ti sa 75 na 68 ( ako sam dobro vidjela po tickeru )....bila sam skinula 4 kg, pa prestala pušiti i vratila te 4 kg i sada opet zavrnuti rukave i u borbu
xena_29
  • 21.3.2008 22:37:51
  • Prijavi
Evo ga ženice moje službeno sam završila s dijetom, danas sam napokon jela ručak s ostatkom obitelji, doduše ribu i povrče ( ne krumpir) bez kruha. Ostalo je na 69 kg i ja sam zadovoljnasmiley187. Pozdrav! smiley_69
mili13
  • 26.3.2008 13:28:02
  • Bodova: 59
  • Prijavi
Drage moje eto da vam se i ja javim. Ja sam opet tužna, poslije ushićenja od izgubljena 3,5 kg meni se vratila 2, ni sama ne znam kako. Morali smo napraviti pauzu od 3 dana zbog nekih okolnosti, ali nisam se upuštala u neke avanture što se tiče hrane. Jedino što imam problem da se natjeram da pijem vodu, na početku sam uspijevala stići do 1,5 l, ali sada nikako, ne znam do čega je!?
Čekam da se ovo vrijeme proljepša pa da pođem sa trčanjem, a vjerovatno malo i do teretane
Šta je sa vama ostalima, sve manje se javljate!?
Da nije neko zatišje pred buru
snow
  • 29.3.2008 16:27:37
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Bura je bila poslije Nove godine ,tada smo sve krenule na dijetu smiley14 
Ja sam bila stala prije mjesec dana i od tada vratila 1 kg i zato se sad opet vračam na un-ku .
Jel ima netko uporan da je izdržao sva 3 mj. Dana ti si se dugo držala ,što je s tobom ?smiley1
Na stranicu:  
Ok