Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Žlabraona - un dijeta 2

xena_29
  • 13.3.2008 21:47:01
  • Bodova: 78
  • Prijavi
Pa dobro ženice moje di ste? Evo ja preživila voćni sa 3 jabuke, 1 bananom i malo sjemenki suncokreta ili čega li su već, sad ću još malo sjemenčica i to je to.
Sutra mi je povrče, baš se veselim, prošli put sam kupila tikvice, paprike i gljive i stavila ih na onu grill tavu, začinila s malo maslinovog ulja, luka i peršina i bilo je za prste lizat, mljac.
Dana kakva je kod tebe situacija?
crnka8323
  • 13.3.2008 21:52:45
  • Bodova: 1068
  • Prijavi
curke di ste stavile program te 10 %, da ne tražim po forumu..... stvarno me zanima, i daje rezultate...
xena_29
  • 13.3.2008 22:13:32
  • Prijavi

Dijeta 10%

1 TJEDAN (cisti)

1 DAN- SVE POVRCE
-kuhano,sirovo, salate kuhane i sirove,moze i krumpir salata ili grah salata,apsolutno sve,zacinjeno bilo kojim zacinom i s maslinovim uljem.

2 DAN-SVE KUHANO MESO
-mogu i naresci,hrenovke,kobasice,spek,sunka,prsut,riba,sve samo da nije peceno na ulju.

3 DAN-RIZA I ZGANCI
-riza i zganci samo s vegetom i mozes zaciniti s malo maslinova ulja

4 DAN- MLIJECNI DAN
-SVE- apsolutno sve vrste sireva i jogurta,ali cistih bez voca ili povrca, mlijeko,vrhnje i dr.

5 DAN- JAJCANI DAN
-jaja pecena,kuhana, bilo kakva sa zacinima i maslinovim uljem

6 DAN- VOCNI DAN
-frisko voce,kuhano voce BEZ SOKA (kompot bez secera), konzerve voca-bez soka, suseno voce (orasi i drugo)

7 DAN-MESNI DAN
-kakvo meso hoces,smo ne pohano,ako ne zelis meso moze i riba.

2 TJEDAN (mjesani)
1 DAN-POVRCE I KUHANO MESO
-ne mjesaj s mahunarkama,rizom i krumpirom,sve ostalo moze (moze i riba umjesto mesa i peceno samo nikako pohano)

2 DAN-MESO I POVRCE
-kao i prvi dan,ako neces meso moze i riba.
 - na koji god nacin hoces

3. DAN- RIŽA SA POVRĆEM

4 DAN-MLIJECNI DAN, SALATE,VOCE I JAJA

5 DAN-JAJCANI DAN,SALATE,VOCE I JOGURTI

6 DAN-VOCNI DAN
-ne mjesaj nista s vocem.

7 DAN-MESNI DAN

-PECENO.....S POVRCEM ali ne mjesaj s mahunarkama,krumpirom ili rizom i ne pohano.

3 TJEDAN-isti kao prvi (cisti)

NAPOMENA-jedes u neogranicenim kolicinama,umjesto masti i ulja upotrebljavaj maslinovo ulje, hranu smijes soliti,zaciniti s bilo cim ali nema zaprske ni bilo kakvog KRUHA. Pazi da ne mjesas meso s rizom,mahunarkama ni krumpirom.

Ova dijeta je 100% sigurna i u tri tjedna izgubis 10% tjelesne tezine.Nakon treceg tjedna javlja se stagnacija,ali onda nakon nekog vremena opet se strmoglavo mrsavi.
Ako se nastavlja sa dijetom pocinje se naravno od prvog tjedna.

PICE-kava bez secera i mlijeka,nezasladjeni caj (moze natreen) i voda.

Evo ga crnka, nadam se da će i tebi uspjeti.
dana7625
  • 14.3.2008 7:34:54
  • Bodova: 895
  • Prijavi
xena ja sam evo na 71kg...što mi je zasad ok jer sam imala 74..al jedem stvarno sve i svašta, u biti ničega se ne odričem , ako mi se jede slatko taj dan ga i jedem, ili ako me uhvati ona manija za kruhom ja ga i pojedem i eto...
xena_29
  • 14.3.2008 7:51:43
  • Prijavi
Kako ti to uspjeva, samo vježbom?
dana7625
  • 14.3.2008 7:59:19
  • Bodova: 895
  • Prijavi
pa idem na fitness 3xtjedno ..doduše ovaj tjedan sam samo 1 bila jer sam nešto prehlađena , šmrčem i sve me boli i uz to su mi još i oni dani tako da od slj.tjedna ponovno...a i jedem više puta dnevno, ne dopuštam si da umirem od gladi već skroz nešto grickam bilo suho voće i slično...i pijuckam nešto stalno, vodu, kavu, kapučino, sokove i tako..
crnka8323
  • 14.3.2008 11:27:33
  • Prijavi
xena baš si srce, fala ti puno.... nego cekaj, kažeš da se nastavlja poslije tri tjedna? jel to ako hoćeš ili moraš se držat trajno tog plana da ne vratiš kile, vidiš ja bi trebala skinuti nekih 5,6 kg....
petqa
  • 14.3.2008 11:33:42
  • Bodova: 1527
  • Prijavi
moraš napraviti pauzu. pa ako je potrebno onda još jednu seriju. ne smiješ se stalno tako hraniti nije zdravo..
crnka8323
  • 14.3.2008 21:44:10
  • Prijavi
fala lipa, cjenim informacijusmiley_52
koliko pauza mora trajat..... i kad se vratiš na normalu, jel brzo vratiš kile?
korina8080
  • 15.3.2008 0:06:35
  • Bodova: 106
  • Prijavi
ej cure evo i mene ja sam bila na ovoj un-dijeti 15 dana i otišlo je 7,5-8 kg,evo prošlo je 3 miseca otkad sam stala ni gram se nije vratio stojim na istome a i jedem .ramišljam da opet pođem 15-nestak dana još 7-8 kg i ja sam super zadovoljna.preporučam je svakome jer nije teška nisi gladna i jedeš određeni dan i slatko tako da je idealna za menesmiley187
Na stranicu:  
Ok