Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Žlabraona - un dijeta 2

admin
  • 5.3.2008 21:43:42
  • Bodova: 14787
  • Prijavi
Nastavak teme Žlabraona - un dijeta
lidach
  • 5.3.2008 22:38:30
  • Bodova: 212
  • Prijavi

Prva!!! Jupi!!! Kako ste mi cure? Nije mi bilo par dana ali još sam na dijeti... i došla na 58 kg.... smiley188

martha
  • 5.3.2008 22:59:25
  • Bodova: 162
  • Prijavi

Hay , cure moje!!!

Evo i ja se sve rijede javljam,al nisam prikinula dijetu,jos sam na njoj i nakon dugo vremena sam se jutros vagala i dosla na 53 kg,moram jos promjeniti ticker al nemam momentalno vremena ,sve nesto brzinski. Sutra proteinski dan ,ja mislim da je 62 dan,tako nesto,znam da dijeta traje do 2.4. sad koji je danas neznam ni sama  vise.

Pusa i zelim vam puno uspjeha !!!!
snow
  • 6.3.2008 10:19:33
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Čestitam curke vidim da vam fino ide i da ste vesele baš mi je drago smiley20
Moderator
maslacak
  • 6.3.2008 16:21:03
  • Bodova: 8234
  • Prijavi
čestitam cure smiley32
martha
  • 8.3.2008 19:19:59
  • Bodova: 162
  • Prijavi
Evo usla sam da vidim sta ima kod vas novoga i kako napredujete!?

ALI vidim da se prorijedilo i da se sve slabije i slabije javljate, i sebe mislim s tim.

Eto ja danas UH dan ,malo sam i previse jela al sta cu jedan dan se mogu nagraditi.
Danas mi je oko 68 dan , nisam se vagala dugo,zadnji put  je bilo 53,5 kg .

Sutra je vocni dan!!! Mislim da mi se je zeludac smanjio pa tako da vise ne kukam prije vocnog dana!
Sad ovaj rezim prehrane volim , i sad me je strah sto ce biti nakon 90 dana ,jel smijem i dalje ovako jesti.....
bojana8200
  • 9.3.2008 13:49:20
  • Bodova: 35
  • Prijavi
jel mi moze  neko  reci da li moze   na proteinski dan   pizza samo sa sirom
ella-ri
  • 10.3.2008 0:07:39
  • Bodova: 6696
  • Prijavi
Evo cure da Vas obavijestim kako sam i obećala...danas mi je zadnji dan dijete 10% (dakle 3. tjedan gotov) i već ujutro je vaga pokazala točno koliko je i trebala s obzirom na naziv dijete....7 kg manje!
Dakle ako se pridržavate dijete i tu i tamo malo odvježbate rezultati su tu.
Sada ću 2 tjedna napraviti pauzu, ali paziti na ishranu, nema miješranja krumpira,kruha, riže,palente sa mesom kao ni različitih masnoća u istom danu. Dakle ako nešto radim na putru...sve što jedem biti će rađeno na putru taj dan a ne nešto na ulju ili drugoj masnoći...ako ste u mogućnosti sve radite na maslinovom ulju jer to spada u zdrave masnoće!

Pusa i nadam se da i vi postižete dobre rezultate i idete k'  svom cilju....samo nemojte kada stignete do željenog ...okrenuti se opet starim navikama...
Pusa
ELA-Ri-2008-03-10 00:09:27
morska_vila
  • 10.3.2008 0:10:41
  • Bodova: 15835
  • Prijavi
Bravo Ella!!!smiley20
xena_29
  • 10.3.2008 11:55:41
  • Bodova: 78
  • Prijavi
Bravo ella! I ja sam toliko skilnula s tom dijetom, probala sam i druge al ova mi najviše paše. Došla sam sa 84 na 71kg, još uvijek se pridržavam ove 10%, sad sam u drugom tjednu iako malo bucam, al zadovoljna sam kilažom pa mi je važno da se ne penje, a ako spustim još koje kilo bit će super.
Za maslonovo si dobro rekla, moji ga doma rade i uvijek imaju a prije sam ga koristila uglavnom za ribu. Od kad sam na dijeti koristim ga za sve šta si spremam i skroz je dobro.
Na stranicu:  
Ok