Život s bradavicama je život s HPV-om

tamyca
  • 25.11.2009 16:19:20
  • Bodova: 178
  • Prijavi
postoji i prirodan nacin ljecenja bradavica,bez ikakvih tekucina i razno raznih preparata.ima ljudi koji imaju dar za to.
annies
  • 25.11.2009 17:47:45
  • Bodova: 12
  • Prijavi
ja sam već luda,nitko mi ništa ne govori kako da očistim organizam,odnosno ojačam imunitet,poslali me na lasersku operaciju,ali ništa mi nisu rekli što učiniti da koliko toliko ojačam imunitet,zapravo nitko mi nije spomenuo imunitet,bila sam u zagrebu u jednoj poznatoj poliklinici,ali nažalost jako su me razočarali,tako da se sad sama borim i prikupljam informacije preko neta...
hot-stone
  • 25.11.2009 18:26:40
  • Bodova: 130
  • Prijavi

ja sam bradavice lječila po ljeti sa onim bijelim sokom kaj izlazi iz vrha friške smokve.. to je mrak i super djeluje, bar meni..

egypt_queen
  • 11.6.2012 12:28:11
  • Bodova: 2
  • Prijavi
S obzirom da godinama imam problema sa bradavicama i to prilicno velikim, nema sta nisam probala. Nazalost, nista nije pomoglo, pa sam se na kraju odlucila za operaciju. Ipak, evo nekoliko savjeta koje sam dobila, i mada meni nisu pomogli, nekome ce mozda dobro doci :)

1. mazanje bradavice rosopasom (biljka raste uz poteve, kuce itd.) ima narandžast sok kada se stabljika pokida. Ovime mazati kad god ste u prilici, navodno pomaze.
2. stavljanje izolir trake na bradavicu i drzanje 10tak dana, trebalo bi da pomogne
3. stavljanje bijelog luka/češnjaka preko bradavice u toku noci a ujutru isprati mlakim cajme od kamilice
4. Napraviti smjesu : 1 cajna kasicica ulja crnog kima, 1 cajna kasicica kaladonta, 1 ceno bijlog luka, 1 cajna kasicica korijena hrena. Sve se dobro "umijesi" dok ne dobijete gustu pastu i nanesete na bradavicu tokom noci, ujutru isprati cajem kamilice i namazati hidrociklin mast. Ovo treba da se ponavlja 10 dana.
5. Mazanje brđanskim melemom dok gad ne otpadne :)

Nakon silnih mazanja, opet sam se vratila savremenoj medicini, po ko zna koji put. U svakom slucaju, savjetujem da se ne ide na krioterapiju ili lasersko spaljivanje jer se bradavice u 99% slucajeva vrate, pa se samo isfrustriram kad dajem pare. Vidjecemo koliko ce operacija biti uspjesna. Sretno svima! :)
divna28
  • 24.7.2012 14:23:51
  • Bodova: 61453
  • Prijavi
Cure, jel itko riješio svoj problem??