Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Želim, hoću, mogu!

mazica9331
  • 23.3.2009 14:39:05
  • Bodova: 60
  • Prijavi
eeve evo meni je isto danas prvi dan bolničke,ali drugi tjedan...previše sam brljala,ali od danas sam krenula stvarno,obećala sam sama sebi da neću više brljati nego se pridržavat u potpunosti dijete...po meni je bolje ne radit pauzu,ja sam je napravila pa kad pojedem što hoću kasnije me boli trbuh jer mi se želudac već stisnuo na malo hrane hehe...
mazica9331
  • 23.3.2009 14:39:21
  • Bodova: 60
  • Prijavi
eeve evo meni je isto danas prvi dan bolničke,ali drugi tjedan...previše sam brljala,ali od danas sam krenula stvarno,obećala sam sama sebi da neću više brljati nego se pridržavat u potpunosti dijete...po meni je bolje ne radit pauzu,ja sam je napravila pa kad pojedem što hoću kasnije me boli trbuh jer mi se želudac već stisnuo na malo hrane hehe...
moira8637
  • 23.3.2009 14:49:46
  • Bodova: 298
  • Prijavi

Ja se stalno mučim s tim : od danas krečem na djetu .   smiley182

Visoka sam 170 i neš , blizu 180 ... a teška 75 ... kile se nakupile ... 

Vjerujem , ustvari znam  da mi to možemo!    smiley_194

Vagat ću se za tjedan dana ....

Želim , hoću , mogu!   smiley_146
proljece9432
  • 23.3.2009 15:45:02
  • Bodova: 15
  • Prijavi
Koliko isprazno zvučalo ali jednostavno moramo imati vremena za sebe,svoje tijelo.Kada dođete u poziciju kao što je moja zapitate se kad je krenulo ,a da nisam reagirala.kad se primijeti par kila viška treba reagirati.zato cure NAVALITE na vage,nemojte se stalno vagati,biti čete očajne.kad primijetite da vam hlače plešu ,osječati čete se kao da ste na vrhu Himalaja,ali dug je još put.....
tanja07
  • 23.3.2009 15:47:44
  • Bodova: 156
  • Prijavi
sretno sa dijetom!uz tebe smo i nedaj se!
rose9383
  • 23.3.2009 16:01:57
  • Bodova: 123
  • Prijavi
Prvotni odgovor od eeve

Ja sam shvatila da ide 3xpo 5 dana što znači 3 tjedna i za vikend se preskače,već jedeš nešto lagano i malo i naravno bez junk food-a.
Kak si ti mislila Rose?

za vikend planiram nastaviti s dijetom, ja idemo redom po danima uključujući vikende (znači u subotu ponovo jedem ono što je 1.dan)... neću sad petljati i muljati kad sam se već odlučila, želim da se rezultati vide :)
rose2009-03-23 16:02:13
eeve
  • 24.3.2009 9:33:52
  • Bodova: 26
  • Prijavi
bok Rose,nagovorila si me - budem i ja nastavila preko vikenda,makar to kažem sad tko zna kak ću se ponašat u subotu.Joj danas drugi dan,stalno mislim o dijeti i o jelu.
Tak sam nekak nikakva još i ova kiša danas nemam volje za ništa.Mislila sam vagat u petak ,nadam se da će do tad biti
neki rezultat.Bok cure i sretno
proljece9432
  • 24.3.2009 10:37:58
  • Bodova: 15
  • Prijavi
Bokić cure!Evo prošao je prvi dan dijete.Došla je i kiša ali u mene još uvijek bubnjevi rata prema hrani.Zaratile mi opasno.Nadam se i da vi niste pokleknule,Curke nedajmo se.velika ste mi utjeha da nisam sama,da znam da ima netko ko isto tako želi skinut oklop.Ma mi smo sve lijepe bez obzira na višak,samo zakukuljene kao leptiri,al kad poletimo nek se svi cvjetovi paze!!ŽELIM VAMA UGODAN DAN I USTRAJTE
tweety_lo
  • 24.3.2009 14:04:37
  • Bodova: 33
  • Prijavi
Ja sam na un-dijeti mjesec i pol.prvi mjesec-7kg,drugi mjesec(koji nije jos prosao...znaci za 15dana 3kg),ukupno=10kg za mjesec i pol...sva sretna i ponosna na sebe...a di je jos mjesec i pol, bas me zanima rezultat nakon 3mjeseca dijete...
Iskreno ni ne pomisljam na prijašnju hranu sto sam jela...ni u napast ne dolazim..super se osjecam idem u teretanu svaki drugi dan i sve za +5!
I ustrajat cu u tom,vec sam isla traziti u knjizarama un-dijetu drugi dio...
smiley_47.

magnolija
  • 24.3.2009 15:43:12
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
meni se čini deset kila u mjesec i pol prebrzo mršavljenje,
kilu i pol mjesečno mi se čini puno zdravije i prirodnije, tak ja skidala kile, i nisam ih vratila više od godinu dana
Na stranicu:  
Ok