Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Želim, hoću, mogu!

rose9383
  • 23.3.2009 13:11:13
  • Bodova: 123
  • Prijavi
evo i ja sam danas krenula s dijetom (bolničkom)

cure, držim vam fige :)
magnolija
  • 23.3.2009 13:11:51
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
znam, ja to
 eevve
ma skinula ja kile i bez neke specijalne djete samo manje papala, i više se kretala

ali sad će proljeće treba skinuti trbušćek, a to ide vježbanjem
a ostavila bi ostala atribute
eeve
  • 23.3.2009 13:18:30
  • Bodova: 26
  • Prijavi
joj cure ne znam kaj da velim,ja sam pak na dijeti od srednje škole,uvijek par kila gore par dole i tak cijeli život.tak sam već umorna od svih tih dijeta ili bolje rečeno pokušaja držanja dijeta.kod mene je problem guza,bokovi,bedra i ja kad mršavim zadnje to ide.Visoka sam oko 175 i sad imam 73kg,zadnjih 6mj udebljala sam se 6kg.Voljela bih imati 63.JOOOOOOOOJ!!!!!! zašto se moramo tak mučit?kad mi neko veli da može pojest kaj god i kad god ja odmah poludim ,kaj mi nismo te sreće? ili možda to sam tak vele a negde se isto odriću svega i svačega.
idem sad na ručak pa se čujemo
bye
eeve2009-03-23 13:19:55
rose9383
  • 23.3.2009 13:21:16
  • Prijavi
ne vjeruj kad ti drugi govore da mogu jesti što i koliko hoće, to nije istina... moje prijateljice se isto tako hvale i onda dok sam išla s njima na more na 3 tjedana sam shvatila da zapravo one jedu, puno, puno, puno manje nego ja... jednostavno nisu gladne tako često kao ja, a i obroci su im puno manji... :-/
da je bar meni tako....
eeve
  • 23.3.2009 13:25:27
  • Prijavi
Rose dal imaš čvrstu volju sad kod ove bolničke dijete?
Ja imam za sad ali znam pokleknut pa bi mi bilo lakše kad bi znala da si ti 100% u ovome pa možemo bodrit jedna drugu i javljat rezultate ili pak pojadat se.Koliko bi ti kila htjela skinuti?

Magnolija jel ti imaš volju za ovu dijetu? pa možemo sve tri od početka,kaj misliš?eeve2009-03-23 13:27:27
rose9383
  • 23.3.2009 13:33:41
  • Prijavi
ja sad definitivno odlučila biti na ovoj dijeti! ne smijem pokleknuti! evo baš sam sad pojela ručak i malo sam mirnija. i odlučila sam trčati svaki dan...
za sad mi je cilj skinuti 6 kg. nije previše, ali mislim da će se vidjeti na meni i da ću biti zadovoljnija :)
magnolija
  • 23.3.2009 13:34:52
  • Prijavi

to ću iza uskrsa, iz vrlo banalnog razloga, jer sam na godišnjem i dosadno mi je nema šanse da izdržim ovu djetu, dok doma se klatim s kreveta , za laptop, pa u kuhinju kuhati nizove, jela jer normalni ljudi sad rade, pa nemogu nikog ni gnjaviti da nije vas pojela bih već pola frižidera

eeve
  • 23.3.2009 14:05:33
  • Prijavi
ok magnolija, znam kak ti je,100% te razumijem.
Ja sam ručala i ok mi je za sad.Čitala sam dosta verzija ove dijete i dosta cura drži dijetu samo u tjednu a za vikend pauziraju a neke nastavljaju.Ja sam shvatila da ide 3xpo 5 dana što znači 3 tjedna i za vikend se preskače,već jedeš nešto lagano i malo i naravno bez junk food-a.
Kak si ti mislila Rose?
magnolija
  • 23.3.2009 14:07:02
  • Prijavi
moje dame pozdravljam vas moram i ja nešto korisno raditi pa pa
snow
  • 23.3.2009 14:24:27
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Prvotni odgovor od magnolija1

ja moram skinuti još osam kila, a kako , nisam neki frik od djeta
herbalajf mi zvuči primamljivo zahvaljujući vještici crvenokosoj, ali mi je skup
a i nemogu piti samo sajk
evo do sad nisam ništa jela

ali već opako gladna
šta to moje oči videsmiley11do podne nisi jela!!!!
Magnolijo ne moram te valjda ja učiti kako nije dobro preskakati obrokesmiley13
šečer gore-dolje,znaš ono....
Na stranicu:  
Ok