Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Želim, hoću, mogu!

proljece9432
  • 23.3.2009 12:43:59
  • Bodova: 15
  • Prijavi
dobar dan svima ja danas odlučila ići na dijetu,konačno da se zaratim s kilama ,molim vas da mi budete potpora i pomoć.Ima li netko ko kreće danas?Krenula sam sa onom od 9 kg mada meni treba više,nadam se da ovaj put neću popustiti pred naletom spike AH ne treba mi ,od sutra ću.boli me pogled na stare fotografije,želim da me ljudi gledaju na drukčiji način,a ne vidi ove debele.Možda vam se činim sva u badu ,ali znam da su moji zubi to natukli.Evo i to da priznam.
magnolija
  • 23.3.2009 12:46:21
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
proljeće super si
mene jednom mamina kolegica vidjela u jednoj jako debeloj fazi
i pita me djete drago jesi se odubljala od hormona , a ja njoj ne teta ljiljana nego od hrane

proljeće držim fige i izdrži
catseye17
  • 23.3.2009 12:48:39
  • Bodova: 15966
  • Prijavi
dobrodošla i sretno sa dijetom! 
mama3
  • 23.3.2009 12:50:14
  • Bodova: 31
  • Prijavi
Joj i ja sam se usalila 72 kg(strašno).
Aidealna mi je 60 pa si vi mislite kak to izgleda (kritična zona bedra u mom slučaju želatina).
AJMO NEKAJ PODUZET TERAT JEDNA DRUGU!!!!!
magnolija
  • 23.3.2009 12:52:36
  • Prijavi
ja moram skinuti još osam kila, a kako , nisam neki frik od djeta
herbalajf mi zvuči primamljivo zahvaljujući vještici crvenokosoj, ali mi je skup
a i nemogu piti samo sajk
evo do sad nisam ništa jela

ali već opako gladna
lovely
  • 23.3.2009 12:59:44
  • Bodova: 19935
  • Prijavi
želim ti uspješno skidanje kila proljeće ... i da budeš lijepa sama sebi pa i drugima.

proljece9432
  • 23.3.2009 13:01:42
  • Prijavi
E da, nije me sram priznati,mrski broj mi je za sada 103.rodila prije 16 mjeseci treče dijete,papala sve ono što klinci ostave,ne daj Bože ,šteta je.izbjegavam sva okupljanja rodbine da mi ne popuju :opet si se udebljala ili kaj si to ti    al znam da su u pravu.Lani skinula nekih deset kila i to zadržala za sada .al hoću još!!!!ne treba kalkulator da izračunate prijašnju težinu.najvažnije mi je zdravlje ,ali uz tolke kile?DA i mene pitaju dal je od hormona ,vrag nek ih nosi.za sada mi je izlika joj pa tek sam rodila,ali više ne prolazi,IDEM DALJE,U NOVE POBJEDE!!
magnolija
  • 23.3.2009 13:03:47
  • Prijavi
pusti priče proljeće ja sam na svojih 176 visine imala 107 kila, skinula dvadeset i još  moram
ali ti si rodila ja nisam, tako da , ti si u prednosti

proljece9432
  • 23.3.2009 13:04:43
  • Prijavi
Da mogle bi tjerat jedna drugu.Danas sam se vagnula i oći mi ispale.Važem se za 14 dana pa da vidimo .joj kak sam nabrušena ,iskre frcaju
eeve
  • 23.3.2009 13:08:16
  • Bodova: 26
  • Prijavi
bok cure,
evo da se i ja prikljucim ,danas sam i ja zapocela dijetu(bolnicka).Prije toga bila sam na 9kg ali zabrljala sam tak da nemogu govorit koliko je uspjesna.
Htjela bi rec magnoliji da se ne zalijeće s Herbalife-om
jer ja sam to pila i da skinula sam kile ali i stanje na tekucem jer je dosta skupo(ja sam pila prah i neke tablete mislim od guarane ili tako nešto ne sjecam se vise bas dobro,bilo je to prije nekih 6-7 godina)vratilo mi se nekih 2-3kg.Mislim da uz neku dijetu ces isto tako skinut a dosta novaca ces usparat,ne znam ti odluci ali po mom iskustvu i ne isplati se bas.

Magnolija kako si do sada skinula 20kg i u koliko vremena?

Evo cure,sretno s dijetama i nadam se da cemo uspijeti!
pozdraveeve2009-03-23 13:11:15
Na stranicu:  
Ok