Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Zelena kava

_tonkica_
  • 5.2.2014 13:46:49
  • Bodova: 4462
  • Prijavi

Evo ovu sam kavu naručila preko interneta, danas mi je dosla, trebalo joj je 2 dana da dode... I ja se slažem sa time da ako ne vježbaš i ako se ne prebacis na zdraviju prehranu nemožeš očekivati nikakve rezultate, nema niti jedna čarobna tableta koja pomaze ... Svi mi bi htjeli da sjedimo pred kompjuterom ili tv-om, nista ne radimo nego popijemu tu tableticu i gledamo kako se kile spustaju... Svi znamo ako želiš nešto postići u životu moras se truditi, mučiti da postigneš ono što želiš... 
Svaki organizam je drugaciji, meni možda pomogne vama ne, ili suprotno... Ja sam rekla ja cu jesti normalno kao i prije, kretat cu se kao prije. Pa da vidimo kako to djeluje, kupila sam 1 proizvod koji je kao za mrsavljenje ovo mi je drugi... prvi su biti one glupe slimmies čokoladice, fine su sve to stima ali nista ne pomaze, ja sam jos dobila par kilica. 
Pocinjem tek od drugog tjedna to piti jer imam upalu grla, prvo neka mi sve to prođe AddEmoticons04224AddEmoticons04225
zekyyy
  • 11.2.2014 22:30:22
  • Bodova: 227
  • Prijavi
tonkica budem te pratila ,bas me zanimaju te kapsule jer i  ja sam par puta dosla u iskusenje da ih narucilm,al nisam jos nasla koja je prava i di se najlakse mogu nabaviti.....nadam se da ces s nama podijeliti svoja iskustva....kakva god bila...pozzz.. AddEmoticons04234
_tonkica_
  • 12.2.2014 1:11:30
  • Prijavi
Od Danas pocinjem piti... Ujutro kada se probudim 30 min prije dorucka cu popiti i tako navecer pa cemo vidjeti rezultate... hehehe :-* <3
zekyyy
  • 12.2.2014 13:38:21
  • Prijavi
tonkica AddEmoticons04246nadam se pozitivnim rezultatimaAddEmoticons04261

_tonkica_
  • 12.2.2014 19:54:06
  • Prijavi
 I ja se isto nadam... Ovo što sam ja kupila, kupila je i moja prijateljica.. pila ih je 2 mj. i u tih 2 mj. izgubila je 16 kg... e sada njoj je ocito pomoglo, sada cemo vidjeti je li kod mene bude jer je svaki organizam drugaciji, mozda meni bas nebude.... budemo vidjeli hihihi AddEmoticons04225
gogicaaaa
  • 13.2.2014 10:11:29
  • Bodova: 6
  • Prijavi
Pozdrav žene! :) Nova sam tu i htjela sam odmah podijeliti svoju sreću!!! Pila sam mjesec dana http://www.coffeebeanpure.com/hr/ kapsule i izgubila salo sa trbuha i ono sa strane... presretna sam!!!! Istina, kile su išle samo 3kg dole, ali ono bitno je nestalo - trbuh!!! 
E sad, zbog trudnoće ne mogu nastaviti pit a naručila sam dve bočice jer su bile na akciji 287kn umjesto 445kn... pa ako ih netko odluči piti donjet ću mu ih ja - jer sljedećih 7 mj mi neće trebatiiii hehehe

Sretno svimaaa
veromoda
  • 26.2.2014 15:51:44
  • Bodova: 25106
  • Prijavi
e te sam tablete i ja počela piti prije 3 dana,pa ću vas obavijestiti šta se kod mene događa!AddEmoticons04267
veromoda
  • 26.2.2014 15:53:48
  • Prijavi
_tonkicaaaaaaaaaaaaa_, jel ima kakvih rezultata,danas ti je 14-ti dan?????????

AddEmoticons04280
zekyyy
  • 4.3.2014 9:01:05
  • Prijavi
E ovo vam je moja prica vezano za zelenu kavu...Dugo sam razmisljala  da kupim kapsule ili ne ,citajuci komentare mnogo puta sam odustajala pa(kao niosu zdrave,to je samo bacanje para itd)a i nisam bas vjerovala onim pozitivnim kom.na stranicama di reklamiraju kavu...kroz svoj zivot sam bila na  puno dijeta koje su bile i uspjesne(zadnja je bila medicinska)i nijedna nije bila laka jer ja lako dobijam a tesko gubim kg.pogotovo sad sa svojih 38 g.i tako da sam odlucila kupiti kapsule pa sta bude..i evo me nakon 4 dana redovnog koristenja meni vaga pokazala 1 kg manje,ja sretna ,jela sam malo kao i prije,bez slatkisa i uvece 45 min.bicikliranja,samo sto sad ne osjecam glad i pijem vise vode.Nastavljam dalje sa tab.pa vam se javim...pozzz
veromoda
  • 4.3.2014 16:37:02
  • Prijavi
Još ne vidim neke rezultate ali se osjećam dobro i vitkoAddEmoticons04267(gipko)
Na stranicu:  
Ok