Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Zelena kava

snow
  • 3.12.2013 19:40:01
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Forum: Fitness i dijeta - Težina i tijelo
Naziv teme: Green coffee

Drage žene,

zanima me da li je tko od vas probao ove tablete?

Ima tko kakva iskustva? Glupost ili ipak nešto što je dobro?

Hvala

_tonkica_
  • 2.2.2014 21:09:03
  • Bodova: 4462
  • Prijavi
 Ja sam danas narucila preko interneta Green Coffe Pure... dolazi mi 1-3 dana.. E sada cemo vidjeti pa vam javim rezultate AddEmoticons04225
cora3
  • 3.2.2014 12:03:20
  • Bodova: 54
  • Prijavi
i ja bi pocela s tim ali prvo malo iskustva da cujem
xy123
  • 3.2.2014 12:14:25
  • Bodova: 60246
  • Prijavi
I ja se razmišljam...ajde tonkica uzdamo se u tebe AddEmoticons04225
mcossetto
  • 3.2.2014 12:29:28
  • Bodova: 19121
  • Prijavi
drage moje cure, nemojte se zavaravati s tim pripravcima, jedino redukcija unosa hrane i vježba pomažu u gubitku kilograma. Moja kći je bucka, kupila sam joj te kapsule i vjerujte ništa ama ništa nije izgubila pomoću njih. Normalno da nije,jasno je to meni ko dan, no pomislila sam na onaj placebo efek reklame da će bar malo djelovati...ono čuješ kako nisi gladan kad popiješ tabletu i sebe zaista uvjeriš u to-moć psihe je zaista učinkovita. 
al zato prehrana s namirnicama niskokaloričnih vrijednosti(bijelo pileće meso, pureća prsa,puno salata, juha od povrća,svježeg sira, jaja, kuhanog povrća ...) te tri put tjedno 40 minuta hoda na traci pri otkucaju srca 145(jako bitno-a ovaj broj varira s obzirom na godine, njoj je 18, na toj frekvenciji se troše masnne naslage) te još malo trbušnjaka, čučnjeva, vježbi za leđa i jednom tjedno iskoraci (sve skupa 30 min) dalo je rezultate(cca 1,5 kg tjedno u prosjeku).
mcossetto
  • 3.2.2014 12:31:11
  • Prijavi
...žao mi je da bacte novac jer taj iznos vam je mjesečna članarina u fitnes centru..
onnie1
  • 3.2.2014 12:47:28
  • Bodova: 11878
  • Prijavi
Slažem se s mcossetto, ne bacajte pare, kad sam ih već ja bacila, ne pomažu ništa. Da je to tako, onda bi sve bile mršavice. Istina, to je mjesečna članarina u fitness centru, u kojem ćete se nakon vježbe osjećati bolje i poletnije i napraviti puno više dobroga za svoj organizam. Smanjite malo unos hrane, pojačakjte fizičku aktivnost i ponalo će i kile padati.
Ja sam nasjela, ali nemojte i vi druge, sada sam definitivno odlučila da više neću baciti niti jednu kunu na bilo kakve pripravke za mršavljenje, u igri je samo smanjenje hrane (malo teža misija, ali jedina ispravna) i više vježbe (šta se toga tiče, redovno vježbam 3 puta tjedno).
mcossetto
  • 3.2.2014 12:57:46
  • Prijavi
onnie1 bravo za odluku! imaš moju punu podršku
enelle
  • 3.2.2014 14:05:03
  • Bodova: 32742
  • Prijavi
 Ja bih zelenu kavu probala samo iz znatiželje, jer me zanima kakvog je okusa. Inače ne pijem kavu niti sam ljubiteljica kava, pa mi se ne da kupovati cijelo pakiranje, jer znam da neću potrošiti. AddEmoticons04274
Moderator
donna
  • 3.2.2014 14:16:24
  • Bodova: 43375
  • Prijavi
 i ja bi probala iz znatiželje, ali onu u kapsulama  AddEmoticons04224
nisam baš raspoložena za piti kojekakve brljave ako postoji "bezbolniji način"
(tipa pivski kvasac, kojekakva ulja, neem prah, sve aj to u kapsuala)
Na stranicu:  
Ok