Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Zelena kava

_tinkerbell4_
  • 23.3.2015 10:07:24
  • Bodova: 27075
  • Prijavi
 Pričaj priče djeci u vrtiću, možda ti povjeruju!
-crna-
  • 23.3.2015 10:09:04
  • Bodova: 96790
  • Prijavi
 pila ne pila , isto je, a jela ne jela, onda nije istoAddEmoticons04220
visnjicanina
  • 23.3.2015 10:12:44
  • Bodova: 63557
  • Prijavi
Oprezno sa zelenom kavom,ako imate kakvu dijagnozu-štitnjača,tlak...može biti frkeAddEmoticons04238
ivas
  • 23.3.2015 12:55:46
  • Bodova: 52140
  • Prijavi
 Ja sam probala zelenu kavu i od ovog proizvođača sa linka od Marie6753 i Encijanovu, pazila na prehranu i pola sata orbića dnevno i skinula sam 1kg...dakle nije to od kave nego od korigiranja hrane i vježbe! ne vrijedi bacat novac!
angel7
  • 25.4.2015 4:00:24
  • Bodova: 1
  • Prijavi
Ja pijem tu dervitalis vec neko vrijeme sa pauzama. 8,15 dana pa ni mjesec nece se rezultati vidjeti. Iskreno dok sam se vagala ludila sam kao vi. No desilo se cudo u ljeti, iz dosade isla probat obuci hlace,trapke u koje nema sanse da stanem... ne samo stala nego i zakopcala ih bez problema. Otad se ne vazem, gledam po robi napredak. Nisam naduta,probava uredna, ne vjezbam, jedem sto mi dode,nekad nisam od volje, slatko ne volim. Strogu brigu vodim da tu kapsulu popijem bas pola sata prije jela,nekad i sat i makar krepavala od gladi necu to vrijeme nista u usta staviti. Dr Oz je nula bodova... ja osobno mislim da nije zelena kava bitna vec upravo biotin. Ja sam jako zadovoljna i da i opet cu dati 119kn za njih! Cure treba vremena, ne idu kile preko noci. 
m_rijeka
  • 14.2.2017 14:17:54
  • Bodova: 6
  • Prijavi
Ja sam inače umjesto zelene kave pila zeleni čaj od Myprotein-a, kapsule su u pitanju i bile su mi super. Baš sam vidjela razliku u trbuhu.
pviola
  • 5.3.2017 14:37:59
  • Bodova: 3
  • Prijavi
Uzela sam zadnji put myprotein ekstrakt zelenog čaja u prahu. Preporučam tablete, čisto radi okusa. 
Na stranicu:  
Ok