Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Zelena kava

-butterfly-
  • 5.12.2010 22:38:47
  • Bodova: 8019
  • Prijavi

Bok svima! :)

Od kad znam za sebe na nekoj sam dijeti..Nedavno sam vidjela neki clanak o toj Zelenoj kavi pa me zanima imate li iskustva sa time i kakva su?

dydi
  • 6.12.2010 9:58:17
  • Bodova: 3019
  • Prijavi

ja nemam,ali sam cula od poznanika da njegova zena to pije i da je dosta smrsavila,nadam se da ce javiti koja cura da ima iskustva pa da ih podjeli s nama

-butterfly-
  • 6.12.2010 11:17:06
  • Prijavi

Ne znam, kao da ta kava trazi puno vode i da ti ne dolazi osjecaj gladi?Meni bi to bilo super, jer mogu biti na bilo kakvoj dijeti a opet ce me kad tad ( u nocnim satima) uhvatiti ta glad..i eto ti mucenja.

tweety_lo
  • 9.3.2011 18:12:19
  • Bodova: 33
  • Prijavi

Ja ću kupiti jednu kutiju ovaj mjesec i probati,javim Vam rezultate...

-butterfly-
  • 9.3.2011 18:53:21
  • Prijavi

All-svelte je kava koju sam prestala piti prije nekih 2-3 tjedna. Danas opet naručila jednu kutiju.

Ja sam se malo zdravije hranila tih mjesec dana, kretala, vjezbala, pila vode...i kavu tu i otislo mi je 6 kila. Sad, ne znam da li je to zbog kave ili ne...Jedino sto sam primjetila da ta kava utječe na mene je da bi svako jutro nakon kave morala u wc :PP a to je meni dobro doslo...

Svugdje, ali bas svugdje sam trazila Leptin Green Coffee 800 kavu, kazu da je ta najbolja ali ne mogu naci......ehh...no dobro, zasad cu se ovom zadovoljiti =)

mery13
  • 10.3.2011 7:12:39
  • Bodova: 8569
  • Prijavi

6kg za mjesec dan ....taman ni previše ni premalo

ivas
  • 12.5.2013 13:16:57
  • Bodova: 52173
  • Prijavi

Prvotni odgovor od -butterfly-

Bok svima! :)

Od kad znam za sebe na nekoj sam dijeti..Nedavno sam vidjela neki clanak o toj Zelenoj kavi pa me zanima imate li iskustva sa time i kakva su?

ja sam pila onu od Enciana i neku čijeg se naslova ne mogu sjetiti, imala je 800 u nazivu, meni nije pomogla ni malo...smršavila sam 1,5 kg u mjesec dana, s tim da sam trčala po orbitreku pola sata svaki dan...tako da ja ne vjerujem u te kave više, razočarale su me...a i okus mi je bio užasan...
laska
  • 26.5.2013 14:51:24
  • Bodova: 71
  • Prijavi
Pozdrav, ne znam jeste li već pisale o tome, ali je li tko probao dijetu sa zelenom kavom? Tipa za pravljenje ili u tableticama. Bilo je i u dr.Ozu jednom pa me zaintrigiralo AddEmoticons04259
tinalo
  • 8.10.2013 19:25:33
  • Bodova: 44876
  • Prijavi
ja imam u tabletama onu pure green coffe, nisam se vagala u ova 2 tjedna kaj ju pijem,al ne vidim da sam nešto smršavila, jedino sad idem svaki drugi dan na wc, a prije sam išla 1 tjedno  
Na stranicu:  
Ok