Zašto posjetiti Crnu goru?

renatasa
  • 15.5.2010 11:13:21
  • Bodova: 4321
  • Prijavi
bila sam prošle godine s faksom u C. Gori, Kotor me oduševio, a tek unutrašnjost...Obavezno posjetiti Kolašin, mali divni gradić, bili smo u njemu tek sat vremena, ali ono što sam vidjela je divno...A tek Lovćen...ako nisam umrla od straha taj dan, mislim da nikad i neću...takva visina, bez ograde, definitivno nije za nekoga tko se boji visine...Dok mi se recimo Budva nije svidjela, divlja gradnja je obuzela cijelu obalu, narušili su okoliš skroz, to mi je baš ružno, zato mislim da je unutrašnjost fascinantnija, ali definitivno idem opet, vjerojatno već iduće godine!
mala_mu
  • 15.5.2010 12:55:52
  • Bodova: 13957
  • Prijavi
Volim Crnu Goru <3
astoria
  • 15.5.2010 12:59:10
  • Bodova: 25884
  • Prijavi
Preporucujem svima da posjete jadranski i kontinentalni dio Crne Gore,to je atrakcija za sve dobi i svacije ukuse.
oprezna
  • 16.5.2010 10:03:05
  • Bodova: 145429
  • Prijavi
sve dok "naša lijepa Hrvatska" ima za mene neistražena i neposjećena mjesta nemam namjeru ići dalje ....
amalijaaa
  • 17.5.2010 10:44:29
  • Bodova: 6292
  • Prijavi
ja imam želju otići u Budvu ,,,nadam se da ću ostvarit tu želju u naredne 3 godine,a našu obalu sam obišla od Istre pa do Dubrovnika i naljepše mi je od Trogira pa skroz doli,,,,,,,,doliiiiiiiiiiiiiiiiii
gogafmm
  • 17.5.2010 16:11:46
  • Bodova: 3079
  • Prijavi
Bila sam prije 3 god.u Crnoj gori,tocnije...u Prcanj,vidjela sam Boku Kotorsku,Kotor,Budvu...priroda je prelijepa,a povijest spomenika i gradevina,crkvi...me odusevila(pogotovo Gospe od Skrpjela). ALI-kud god bacis pogled...prljavo je,posvuda opusaka,praznih boca,smeca po nasadama i posvuda uokolo...Cak je i u moru i uz more bilo svega-(FUJ!!!) Nema do naseg kristalnog mora i nase obale.
lililala
  • 17.5.2010 16:53:34
  • Bodova: 5085
  • Prijavi

bolje je pitanje zašto ne...nema odgovora...ja tako žeeeeeliiiiim iiiiiić

forsaken
  • 17.5.2010 16:57:53
  • Bodova: 11180
  • Prijavi

kako sam ja dosta blizu crne gore (100tinjak km) bila sam dosta puta-al iskreno za moj ukus je preciganska,previše je roma i onih koji prose....za moj su ukus preagresivni....

ne mogu reć da nije lijepa,al mi je nekako tmurna i prljava.....

Moderator
-nany-
  • 17.5.2010 17:01:07
  • Bodova: 134177
  • Prijavi

Ja sam bila puno puta... Nije sve tako forse, ima zaista lijepih mjesta i greška je zadržati se samo u primorju. Sjeverna Crna Gora ima isto svoje draži.... Plavsko jezero npr, izvorište rijeke Lim, koja nažalost više nije čista kao nekada i više nije za kupanje (zagadila je tvornica celuloze)....

forsaken
  • 17.5.2010 17:03:38
  • Bodova: 11180
  • Prijavi

Prvotni odgovor od nany12

Ja sam bila puno puta... Nije sve tako forse, ima zaista lijepih mjesta i greška je zadržati se samo u primorju. Sjeverna Crna Gora ima isto svoje draži.... Plavsko jezero npr, izvorište rijeke Lim, koja nažalost više nije čista kao nekada i više nije za kupanje (zagadila je tvornica celuloze)....

ja nisam bila baš u unutrašnjosti-samo igalo,herceg novi,budva.....vjerujem da ima nekih lijepih mjesta al ja nemam neka pozitivna iskustva-valjda idem na kriva mjesta!

p.s. sviđa mi se šta imaju u c.gori tako dugu plažu!!!!

Na stranicu:  
Ok