Volim te, ali te ostavljam!

tinalo
  • 17.3.2012 6:44:28
  • Bodova: 44876
  • Prijavi
cijelu noć sama u krevetu razmišljam upravo o ovakvim situacijama i onda više ne mogu bit tamo sama i dođem on line i vidim ovaj članak... jeli to slučajnost ili uputa za promjenu.... trebam li prestati razmišlati o tome i učiniti to? višw ni sama ne znam...
paloma_22
  • 17.3.2012 7:21:22
  • Bodova: 49673
  • Prijavi
Od ljubavi se ne živi...treba ipak puno više. strah od samoće je gadan, ali ubiti svoje ja zbog druge osobe je još gore. i nikad neću shvatiti takve žene koje sebe toliko gaze zbog nekog tipa, na kraju se udaju za njega, a od njihovih snova nema više ni s. a pogotovo ne mogu shvatit onaj dio - žena se zbog njega odrekne toga da ima djecu - bude s njim, onda je on na pragu 40ih lijepo ostavi, nađe mlađu i s njom ima djecu, a njoj prošao voz. Mislim da je rečenica na kraju trebala biti: Žene, nemojte biti glupe. (to jednostavno jače udara u glavu)
feather
  • 17.3.2012 11:05:26
  • Bodova: 1393
  • Prijavi
Hmm ja sam onaj tip osobe koji dade uvijek 2.šansu..
keroll
  • 17.3.2012 11:25:57
  • Bodova: 48977
  • Prijavi

Prvotni odgovor od paloma_22

Od ljubavi se ne živi...treba ipak puno više. strah od samoće je gadan, ali ubiti svoje ja zbog druge osobe je još gore. i nikad neću shvatiti takve žene koje sebe toliko gaze zbog nekog tipa, na kraju se udaju za njega, a od njihovih snova nema više ni s. a pogotovo ne mogu shvatit onaj dio - žena se zbog njega odrekne toga da ima djecu - bude s njim, onda je on na pragu 40ih lijepo ostavi, nađe mlađu i s njom ima djecu, a njoj prošao voz. Mislim da je rečenica na kraju trebala biti: Žene, nemojte biti glupe. (to jednostavno jače udara u glavu)

Ma svaka ti čast, potpisujem svako tvoje slovo!

Moderator
donna
  • 17.3.2012 11:39:31
  • Bodova: 43375
  • Prijavi
svakako treba puno snage i odlucnosti za otici od nekoga tko nas cini nesretnimam, a mi ga volimo (ili barem mislimo da ga volimo)
treba prihvatiti cinjenicu da mozemo promjeniti samo sebe, a svako "prisilno" mjenjanje zelja,navika,snova,osobina..... dovodi do nezadovoljstva
tesko je pomiriti se s cinjenicom da ako sada stvari ne funkcioniraju nece ni kasnije-ja sam uspila,mozda mi je trebalo dugo,ali bolje ikada nego nikada :)
nolly
  • 17.3.2012 12:04:07
  • Bodova: 865
  • Prijavi
slažem se sa Palomom
anna-herman
  • 17.3.2012 12:21:27
  • Bodova: 56299
  • Prijavi
"Neke žene kažu: "Od samog početka bilo je jasno da naš odnos ne može funkcionirati."
- Točno. Muškarac i žena najčešće si već pri prvom susretu kažu sve: o svojim ograničenjima, predrasudama, slabostima. Problem je u tome što onaj drugi nikada ne sluša. Nemojte biti jedna od tih osoba." U tome je cijela poanta.
catseye17
  • 17.3.2012 14:45:50
  • Bodova: 15966
  • Prijavi

Ja sam dugo vremena bila u takvoj vezi, ali stvarno - kadtad shvatiš da to nije ono što si htjela. Da je ljubav tu, ali neke stvari ne funkcioniraju. I onda, misleći da sam dovoljno hrabra i odlučna rekla sam ''dosta'' i nakon duge i teške noći ipak sam pristala dati drugu šansu. I sad, mjesec dana nakon toga, s njegove strane se puno toga promjenilo nabolje, vidim da se trudi svim srcem jer je jasno da je ljubav tu. Međutim, onda kad sam rekla ''dosta'' osjetila sam da to stvarno i mislim i na neki način osjećam da sam se oprostila s jednim djelom te svoje ljubavi i sada neznam ni sama dali zavaravam ja njega ili i dalje sebe. Baš je komplicirano...

Moderator
-ela-
  • 17.3.2012 16:09:51
  • Bodova: 39986
  • Prijavi

Ljubav je sama po sebi dosta komplicirana pa još i mi kada ne znamo što nam se zapravo događa,što osjećamo i kamo ide naša veza.Je li moguće nekoga voljeti ali da u toj ljubavi ne štima sve kako bi htjeli?Možemo li nekoga promijeniti onako kako nama odgovara??

hrabrost
  • 17.3.2012 18:05:43
  • Bodova: 15187
  • Prijavi

To se i ja pitam.,mislim da nemožemo samu podlogu što bih se reklo:"Iz temelja"..,al'neke stvari možemo i znam da je tako.,a sa druge strane u ovom trenutku neznam...

Stim  da mislim da definitivno i jedna i druga strana bi se trebala znati prilagoditi ili promijeniti

editirano 17.3.2012 18:06:40 od hrabrost
Na stranicu:  
Ok