Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Vijesti iz svijeta

oprezna
  • 16.4.2019 8:27:59
  • Bodova: 139709
  • Prijavi
jutro poslije ...AddEmoticons04261 

400 vatrogasaca uspjela su spasiti veći dio jedne od najljepših Katedrala nakon osam sati vatrene stihije
osamljena
  • 16.4.2019 15:51:13
  • Bodova: 1528
  • Prijavi
Kažu da će se moći potpuno rekonstruirati, ali to će trajati najmanje 10 godina. 
osamljena
  • 25.4.2019 8:50:01
  • Bodova: 1528
  • Prijavi

Strašno AddEmoticons04268

Prijateljica je bila na Šri Lanki prije godinu dana i uvjeravala me da je to potpuno sigurna zemlja. Nevjerojatno je da su dopustili da se dogodi napad takvih razmjera. 
angel0000
  • 25.4.2019 14:03:35
  • Bodova: 72198
  • Prijavi
Prvotni odgovor od osamljena

Strašno AddEmoticons04268

Prijateljica je bila na Šri Lanki prije godinu dana i uvjeravala me da je to potpuno sigurna zemlja. Nevjerojatno je da su dopustili da se dogodi napad takvih razmjera. 

Da,na žalost .. Više nigdje nije sigurno. Meni je jedino nepojmljiv taj sklop u glavi. Večina bombaša su bili "civilizirani i visokoobrazovani" "ljudi" , koji su do tad radili,imali fakultetsku naobrazbu(pohađali su fakultete diljem svijeta)  i normalno živjeli sa obiteljima. Što se treba dogoditi da u jednom trenutku odbaciš normalan život i razneseš se ? I usput pobiješ ne znam koliko nepoznatih ljudi... Pa zar stvarno puše priću o 77 ili koliko već djevica,koje će im biti nagrada ?! Strašno....Lik ispred crkve potapša dijete po glavi i zatim uđe unutra i raznese se. Zar su im svima isprani mozgovi ?
editirano 25.4.2019 21:56:08 od angel0000
Na stranicu:  
Ok