Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Vaginalna gljivična infekcija

malilu
  • 13.9.2018 5:29:50
  • Bodova: 23489
  • Prijavi
 Tako je. Također poradi na imunitetu. Ako možeš otiđi u biljnu ljekarnu pitat ih jel imaju štogod za preporučiti. I za imunitet i za dole. Mislim vjerojatno ce ti u ljekarni uvalir najskuplji preparat to uvijek tako rade al nedaj se.. Neka ti pokaze sve jer su jeednnako dobri. Možda da povecas unos voća i povrća 
paloma_22
  • 13.9.2018 8:14:56
  • Bodova: 49673
  • Prijavi
Gljivice se ne dobivaju spolnim odnosom, to je "infekcija" do koje dolazi isključivo zbog tvoje prehrane i imuniteta. Gljivica Candida normalno živi u našem crijevu, ali ako jedeš previše ugljikohidrata ili piješ antibiotike ona se prekomjerno množi i počinje parazitirati pa između ostalog dolazi do simptoma na različitim sluznicama (vagina, usta, crijeva itd). Kupi Canesten (preporučujem ti da kombiniraš vaginalete i kremu) i smanji šećer i ugljikohidrate općenito (kruh i sve moguće žitarice, slatkiši, voće). Što se voća tiče, jedi maksimalno jedan komad voća ili šaku bobičastog voća. Orašaste plodove slobodno jedi.  
inna3456
  • 27.7.2019 22:23:03
  • Bodova: 5
  • Prijavi
Pozdrav,
trebam savjet. Kupila sam canesten za trodnevno lijecenje medutim stavila sam ga jednu vecer, al sam ga drugu zaboravila staviti. Dal da nastavim lijecenje? I dal moram ponovno kupiti kremu za treci dan jer ce mi vrlo vjerojatno faliti kreme?
fbeauty
  • 1.11.2019 10:29:00
  • Bodova: 1
  • Prijavi
Pozz svima,

Ukratko cu opisati svoju situaciju. Vec nekoliko dana se mucim sa svrbezom u predjelu stidnih usana, cese me izvana a ne iznutra. Najvise me cese iznad klitorisa na samom rubu. Koristila sam par dana canesten kremu pa sam prestala(vjerojatno sam napravila gresku) i nakon toga sam pocela koristiti multi gyn gel. Nemam nikakav iscjedak niti spolne odnose (zbog toga nebi koristila vaginalete). Moje pitanje glasi jeli okej da prestanem koristim multi gyn gel i nastavim se mazati canestenom ili?

ps.imam 22 godine

Lp
cimetimed
  • 1.11.2019 12:48:18
  • Bodova: 48029
  • Prijavi
Prvotni odgovor od fbeauty

Pozz svima,

Ukratko cu opisati svoju situaciju. Vec nekoliko dana se mucim sa svrbezom u predjelu stidnih usana, cese me izvana a ne iznutra. Najvise me cese iznad klitorisa na samom rubu. Koristila sam par dana canesten kremu pa sam prestala(vjerojatno sam napravila gresku) i nakon toga sam pocela koristiti multi gyn gel. Nemam nikakav iscjedak niti spolne odnose (zbog toga nebi koristila vaginalete). Moje pitanje glasi jeli okej da prestanem koristim multi gyn gel i nastavim se mazati canestenom ili?

ps.imam 22 godine

Lp

Nastavi koristiti Canesten. Koliko znam, MultiGyn ti je samo za čišćenje pa ti neće riješiti upalu. Možda jedino ublažiti
kjelecki
  • 3.2.2020 8:33:57
  • Bodova: 1
  • Prijavi
Postovani doktore, imam gljivicnu upalu, kupila sam vaginalete, tri u pakiranju za trodnevno lijecenje, prve dvije sam iskoristila no onda je stigla menstruacija, sada je ona zavrsila no i dalje imam sirasti iscjedak, svrbes i peckanje. Znaci upala nije prosla. Zanima me da li mogu sada opet ponoviti proces s vaginaletama ispocetka? hvala??
oprezna
  • 3.2.2020 8:46:51
  • Bodova: 139846
  • Prijavi
 Draga Kjelecki , ovdje tu više nema doktora koji odgovara na naša pitanja na našu žalost.

Za svoj problem bilo bi ti najbolje da posjetiš ginekologa koji će ti nakon pregleda dati najbolju terapiju . 
S vaginaletama ćeš malo ublažiti stanje no upalni proces nećeš izliječiti .

Na stranicu:  
Ok