Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Što roditelji trebaju znati o rotavirusu?

miss-kiss
  • 4.3.2012 8:02:29
  • Bodova: 260
  • Prijavi
zanimljiv tekst i može biti vrlo koristan!
dragica76
  • 4.3.2012 8:08:13
  • Bodova: 41928
  • Prijavi

500kn cjepivo???

goga_
  • 4.3.2012 13:17:35
  • Bodova: 105410
  • Prijavi
ajme bolje da se ne sjetim...moja je malena sa 06mj imala rotavirus i morala je u bolnicu...grozno bolje se ne sjetiti na takve događaje
lilly_flo
  • 5.3.2012 8:01:57
  • Bodova: 67
  • Prijavi
mi smo cijepili svog malog anđela i mogu reći da se cijepi u dvije doze i da je doza 450kn, što znači sve ukupno cjepivo košta 900kn, jer jedna doza nije dovoljna......ali iskreno vrijedi svake kune i više jer kad vidiš što sve rota virus može napraviti djeci onda je ovo minimalan ulog za tako nešto.......
bina
  • 5.3.2012 11:36:26
  • Bodova: 10190
  • Prijavi
jednom prilikom kad mi ej ml dijete bilo u bolnici..a bio je jos malen...cijeli odjel je poharao rota virus...prakticki je bila karantena...u tih tj dana...jedini u svojoj sobici...a( i na odjelu) bilo ih je 5tero nije imao rota virus..mislim da je tuj ulogu imalo sta je bio krevetic odvojen od svih njih...tocnije dijete mi je bilo prakticki na propuhu...iza glave prozor, ispod nogica vrata,...ludilo...pa sam ja bila glavni strazar...da su vrata tek kratko otvorena....
monstrum
  • 23.3.2012 21:31:34
  • Bodova: 26077
  • Prijavi
Nažalost, ja i moja curica od nepune dvije godine smo prije mjesec dana iskusile sve muke po rotavirusu..7 dana svih mogućih probavnih tegoba, temperatura, i na kraju kod nje dehidracija pa smo na kraju završili 5 dana na infuzijama, a ona je sirota smršavila 3,5 kile u samo 3 dana. Iskreno nisam ni znala da postoji cjepivo protiv rota virusa, pedijatrica nas je upozoravala da se čuvamo virusa ali u nijednom trenu nije spomenula da postoji cjepivo. Ipak, ako ću biti iskrena, cijena za dozu cijepiva je poprilična. Naravno, za svoje dijete bi platila koliko god treba samo da je ne gledam opet kako se muči, ali mislim da bi se o nekim stvarima trebalo malo više pričati i možda na neki način reklamirati isto.