Proizvod godine po izboru čitateljica portala Žena.hr

kianna
  • 1.10.2012 12:51:26
  • Bodova: 46083
  • Prijavi
jesam :) Bilo je tesko odlucit se u pojedinim kategorijama za samo 1 proizvod koji mi je najdrazi. Konkurencija je jaka :D
uranija
  • 1.10.2012 12:58:01
  • Bodova: 2143
  • Prijavi
mislim da bi bilo lakše za odabrati neki proizvod da su podijeljeni u podkategorije.. u nekim kategorijama imam po dva-tri proizvoda koji su mi izvrsni, a moram se odlučiti samo za jedan
Moderator
donna
  • 1.10.2012 12:58:20
  • Bodova: 43375
  • Prijavi
U nekim kategorijama ste malo pretjerali. Recimo kod potrošačke elektronike,vjerujem da puno ljudi nije isprobalo ponuđene proizvode,a obzirom da se mora glasati u svim kategorijama cini mi se da csamo duracell ima neke sanse :/
admin
  • 1.10.2012 15:05:50
  • Bodova: 14787
  • Prijavi

Razmišljali smo o tome, ali bi onda bilo gotovo 100 podkategorija. To je previše i sve bi se razvodnilo.

Ovako je jaka konkurencija i istaknuti će se oni proizvodi koji su najkvalitetniji.

Prvotni odgovor od uranija

mislim da bi bilo lakše za odabrati neki proizvod da su podijeljeni u podkategorije.. u nekim kategorijama imam po dva-tri proizvoda koji su mi izvrsni, a moram se odlučiti samo za jedan

admin
  • 1.10.2012 15:18:59
  • Prijavi

Pa nije baš tako prema trenutnom stanju glasova.

Ako nisi isprobala nijedan od proizvoda u toj kategoriji, a želiš ući u konkurenciju za nagrade, glasaj za onaj proizvod koji ti se najviše sviđa i koji bi htjela, bilo iz razloga što voliš druge proizvode tog proizvođača ili nekog drugog razloga.

Prvotni odgovor od donna

U nekim kategorijama ste malo pretjerali. Recimo kod potrošačke elektronike,vjerujem da puno ljudi nije isprobalo ponuđene proizvode,a obzirom da se mora glasati u svim kategorijama cini mi se da csamo duracell ima neke sanse :/

romana1
  • 1.10.2012 16:41:46
  • Bodova: 169289
  • Prijavi
Super osmišljeno ...... bravo za portal Žena. hr koja uvijek nagrađuje :)
marina021
  • 1.10.2012 19:36:15
  • Bodova: 860
  • Prijavi

Glasala, komentirala, riješeno. Moram priznati da mi se u nekim kategorijama bilo jako teško odlučiti za samo jedan proizvod, ali evo - ipak sam nekako uspjela. :)

editirano 1.10.2012 19:36:46 od marina021
tascha
  • 1.10.2012 19:40:11
  • Bodova: 11165
  • Prijavi

Glasala sam i ja istina marina teško se bilo odlučiti za jedan proizvod

mrnjica
  • 22.10.2012 10:38:01
  • Bodova: 708
  • Prijavi

Glasala sam i u 1. i u 2. krugu i slažem se da je u nekim kategorijama bilo teže odabrati. Meni osobno je bilo teže sad u 2. krugu u onim kategorijama u kojim nije izglasan moj najdraži proizvod, pa sam se kod nekih morala odlučiti između proizvoda od kojih mi nijedan nije nešto.

Hoće li komentari koje ostavljamo biti objavljeni negdje ili to tek služi za nagradnu igru?

I još par pitanja oko nagrađivanja koja mi nisu jasna:

Mene zanima kako je organizirano to nagrađivanje s obzirom da piše kako se svaki komentar posebno gleda?

Da li se nagrađuju sudionici nakon svakog kruga, ili tek nakon sva 3.? Gdje će biti dobitnici objavljeni?

I ako napišem koju nagradu bih voljela osvojiti, kako se to onda gleda? 

Hvala!

admin
  • 22.10.2012 10:55:08
  • Prijavi

Komentari neće biti objavljeni.

Nagrađivanje je nakon svakog kruga. Za nekoliko dana će biti objavljene dobitnice za 1. krug, treba nam malo više vremena jer je jako puno glasova i prijava, nekoliko desetaka tisuća.

Ako nekog odaberemo za nagradu, a napisao je što želi, dobiti će to, ako nije, onda će dobiti ono što mi odaberemo.

Na stranicu:  
Ok