Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Predsjednički izbori

tona36
  • 6.5.2020 7:26:36
  • Bodova: 8116
  • Prijavi
Ja bih ostala iz inata, ne bih dala gušta ikome da mi pokvari trenutak odavanja počasti. Mislim da je to iscenirano, samo nisam sigurna od koga. Smeta mi kad otvorim portal za pročitati najnovije vijesti i onda čitam naslove o Maji, Severini, Karleuši i inim, a sad mi se čini da je bolje i to nego čitati bedastoće nazovi "političkih" novinara koji jedva čekaju da netko kihne pa da ga optuže da je, najčešće, ustaša.
Sad prelazim na koronu jer sam sinoć na fb našla blesav post.
marija12369
  • 6.5.2020 8:05:46
  • Bodova: 13894
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tikica-

Predsjednik je sasvim ispravno reagirao,Žalosno je da se on osuđuje jer ga je zasmetao taj pozdrav,a ne ta dvojica koji su nosili tu majicu.

AddEmoticons04230,je nikako da se maknemo od rata,pozdrava,i ostaloga.
Ali dobro kaže i Tona,ja bih možda ostala-isto iz inata,iako je i ovo bilo ispravno.
marija12369
  • 6.5.2020 8:10:58
  • Bodova: 13894
  • Prijavi
 Mediji uvijek plasiraju vijesti,i to ljudima mora biti jasno,dok god ima osoba koje otvaraju takve teme i pišu i posavađaju se još k tome ispod članka,u komentarima,njima će to biti zanimljivo,i još će više šiljiti takve priče i tekstove.
Reana
  • 6.5.2020 13:21:04
  • Bodova: 19068
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tikica-

Predsjednik je sasvim ispravno reagirao,Žalosno je da se on osuđuje jer ga je zasmetao taj pozdrav,a ne ta dvojica koji su nosili tu majicu.

Slažem se.. Ispravno je postupio
tona36
  • 6.5.2020 23:02:40
  • Bodova: 8116
  • Prijavi
Prvotni odgovor od marija12369

Mediji uvijek plasiraju vijesti,i to ljudima mora biti jasno,dok god ima osoba koje otvaraju takve teme i pišu i posavađaju se još k tome ispod članka,u komentarima,njima će to biti zanimljivo,i još će više šiljiti takve priče i tekstove.

Pravo zboriš!
Na stranicu:  
Ok