Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Predsjednički izbori

sneki2
  • 24.2.2020 8:06:27
  • Bodova: 55857
  • Prijavi
Tona ja stvarno nisam komentirala pravopis ili tako neku nebulozu... Pa ne pišemo zadaćnice pa da nam je to bitno! Samo sam se osvrnula na Josipinu izvedbu..AddEmoticons04225
anna-herman
  • 27.2.2020 10:31:23
  • Bodova: 56150
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tona36

Pisem na mobitelu u autu pa mi pravopisne pogreske nemojte uzeti za zlo....
AddEmoticons0424

Što se mene tiče, pogledavši tvoje postove unatrag desetak godina, pismenija si od barem 90% forumašica koje su ovdje bile u tom periodu. Tako da ne brineš. AddEmoticons04225
anna-herman
  • 27.2.2020 10:37:04
  • Bodova: 56150
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tona36

Sad ad nisam sigurna jel me Sneki zafrkava, ali stvarno nisam znala kako reci - himni ili himnoj...
Josipu sam samo svrstala u vrh sa ostalim divama jer je smatram vrhunskom umjetnicom, kao i ostale nabrojane. Njen osebujan stil je tesko i iskopirati a kamoli biti originalan kako je to ona. Iz tog razloga uz njeno ime cesto kazemo "jedna i neponovljiva"!
Ne znam kako bi Gabi otpjevala himnu, ali moje misljenje je da ona nije za to. Kao ni Josipa. Ali nije Josipa kriva za himnu, jer budimo realni, mozete li je zamisliti kako pjeva himnu onako "normalno"? Pa tek bismo onda pali u nesvjest. Nisu je trebali pozvati, krivnja nije na n njoj. Kaznenu prijavu zaista ne zelim komentirati.

Evo jedan zanimljiv osvrt:
https://miss7.24sata.hr/miss7-blog/odjelo-necini-covijeka-zasto-nam-nitko-nije-javio-gdje-je-milanovic-kupio-gace-za-inauguraciju-29311

Pročitala sam osvrt, Andrea mi uvijek ima zanimljive svrte. Način pisanja me nasmije, mada za moj ukus zna biti mrrrrvicu vulgarna, ali pogodi bit, pa mogu prijeći preko toga. 

Svakako je opet "ubola" u vječno "vruću" temu muškaraca i žena, odnosno percepcije svijeta o tome. Jedan od dokaza je, npr. i ovaj portal kojemu je neznatni postotak tema vezan za bilo što drugo osim mode, frizura, šminke i sličnih površnosti, što samo ide u prilog činjenici da su žene percipirane uglavnom kroz izgled, a ne inteligenciju i(li) postignuća. Same žene "hrane" te činjenice, a onda se žale kad ih netko vidi (isključivo) kroz tu prizmu. AddEmoticons04269
editirano 27.2.2020 10:37:27 od anna-herman
Na stranicu:  
Ok