Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

POMOC vezano uz online zaradu

sara7799
  • 22.3.2020 2:48:54
  • Bodova: 4
  • Prijavi
Bok svima!
Ovako, danas sam zapocela raditi nesto novo, preko interneta. Probati cu skratiti sto je vise moguce. Dakle, radi se o tome da ulazite preko linka kojeg ste dobili od osobe koja se vec registrirala i koja radi. Dakle, udjete u link, registrirate se i kliknete na pocetak gledanja oglasa, no, ne gledate oglase nego vam se prikazuju troznamenkasti brojevi koje prepisujete u kvadratic ispod. Za svaki prepisani broj dobivate 10 centa, ali to uistinu ide jako brzo ako znate tipkovnicu dobro, tj. ako ste vjesti sa tipkanjem. Brojevi idu odmah jedan nakon drugog, npr. prikaze vam se broj 638, vi ga pretipkate i pritisnete enter ili nastavi i odmah dolazi sljedeci broj. Ja sam danas krenula negdje oko 20 sati i za sat i pol, s pauzama, sam dosla na 150 dolara. E sada, isplata moze na pay pal, preko western uniona, na tekuci, na ziro...s tim da je prvi put kad hocete prebaciti novac, iznos mora biti minimalno 150 dolara (nakon prvog puta minimalni iznos za prebaciti na racun je 5 dolara) te uz to, morate pozvati 40 osoba da se registrira preko linka koji vam bude dostupan nakon sto se registrirate. Oni ne moraju nista raditi i pokusavati, dosta je da se registriraju (nece dobivati nikakve poruke od stranice na mail). Za registraciju se zahtjeva samo korisnicko ime, mail i lozinka. Treba svega 2 minute za registraciju. Ako se netko i odluci probati raditi, a usao je preko vaseg linka, vi cete imati postotak od onoga koliko on zaradi. 
E sada, posto sam ja tek pocela, a zeljela bih isplatiti tih 150 dolara sto sam zaradila da vidim funkcionira li to kako je receno, moram dovesti 40 osoba da se registriraju preko mog linka. 
Pa eto, ako bi netko volio pomoci, izgubili biste samo tih dvije minute za registraciju, a meni biste uvelike pomogli. 
Ako se pokaze da stvar radi, obavijestila bih vas, pa biste i vi mogli probati. 
Ja jesam malo skepticna jer mi zvuci prelagano da bi bilo istinito, ali odlucila sam probati jer jedino sto mogu izgubiti je vrijeme, a njega sada u cijeloj ovoj korona situaciji imam na pretek.
Ako ima netko da bi mi htio pomoci da vidim radi li ovaj princip, dvije minute i registracija su dovoljne, a tko zeli mogao bi i probati raditi.
Tko zeli pomoci, moze mi poslati poruku, da dam link za registraciju, tamo mozete vidjeti i opis o cemu se radi, ali po meni nije bas najbolje objasnjeno, pa vam mogu poslat screenshootove kako to izgleda kad se registrirate tj. sto se tocno radi. 
I hvala svima koji ce izdvojit dvije minute za pomoci, ako bude zainteresiranih, javiti cu kad skupim 40 ljudi i pokrenem transfer zarade, radi li i dali ce novci sjesti na racun. 
Hvala jos jednom??
irija
  • 28.3.2020 16:43:11
  • Bodova: 45862
  • Prijavi
 Znači da bi ti isplatili 150$ moraš imati 40 ljudi da se registriraju i oni ne moraju raditi to isto,ako ne žele.Malo me vuće,ali i sumnjam.Koliko si do sada našla ljudi.
AddEmoticons04269
sara7799
  • 29.3.2020 14:34:44
  • Prijavi
Tako je.
Imam dvije prijateljice sto su se samo registrirale i samo njih sam pitala. Zato sam probala ovdje staviti da bi nasla cim vise ljudi cim prije. Skepticna sam, ali ne kosta me nista da probam i vidim...mogu izgubit samo vrijeme kojeg imam na pretek??
irija
  • 29.3.2020 15:57:43
  • Bodova: 45862
  • Prijavi
 Teško je nač 40 ljudi jer malo ko bude vjerovao u to.
sara7799
  • 29.3.2020 16:02:17
  • Prijavi
Znam, ali meni samo treba pomoc da se registriraju bez ikakve obaveze nadalje. Da ja vidim dali radi ili ne.
oprezna
  • 29.3.2020 19:49:51
  • Bodova: 139846
  • Prijavi
 A  tko to isplaćuje  samo za klikanje...
onda bi svi samo  klikali i ne radili ništaAddEmoticons04260

Ovo mi miriši na prodavanje magle .
sara7799
  • 29.3.2020 20:53:26
  • Prijavi
Nije bas klikate, nego se samo upisuju troznamemkasti brojevi koji se prikazu..zato ide prilicno brzo...npr 368 enter (odmah ucita drugi), 836 enter itd...
Ja nisam ponudila posao da se razumijemo, niti trazim da se u to vjeruje, nego jednostavno ja zelim vidjeti je li prevara ili nije, a za to mi treba tih 40 ljudi.
Nikakvo nagovaranje niti tome slicno. Samo sam pitala ako netko zeli pomoc, da vidim o cemu se tu radi.
oprezna
  • 29.3.2020 21:15:37
  • Bodova: 139846
  • Prijavi
 Kada sam spomenula "klikanje" mislila sam na to spomenuto ispisivanje brojki ....
teško da će ti netko izaći u susret da se registrira , upisuje svoje podatke ( bilo koje ) nekome? negdje?  , samo da bi ti digla novce .

sneki2
  • 30.3.2020 8:50:51
  • Bodova: 56006
  • Prijavi
Tipična internetska prevara.
sara7799
  • 30.3.2020 9:58:28
  • Prijavi
Registracija zahtjeva korisnicko ime, email i lozinku.
Na stranicu:  
Ok