Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Pomoć / prijedlog moderatoru

-itka-
  • 23.1.2020 15:08:22
  • Bodova: 46441
  • Prijavi
Irija hvala ti, ja obožavam lunjati starim putovima, imam kompicu kojam jednako zaluđena, međutim već godinama ne nalazim vremena, ali zato čitam, tražim, njuškam....voljela bih više, voljela bih upiti i tuđe priče, tražim prave purgere sa starim pričama....dok studirala novinarstvo upoznala curu čiji tata purger i on pisao knjigu, sastavljenu od priča dede, bake...žao mi je što nismo ostale u kontaktu, toliko me zanima...
irija
  • 23.1.2020 16:54:10
  • Bodova: 47236
  • Prijavi
 Zagreb ima lijepu prošlost i povijest i ima se šta istraživati,puno zanimljivosti iz prošlosti.Mene najviše inspiriraju tajne gornjeg grada...i još puno toga.
editirano 23.1.2020 16:55:11 od irija
-itka-
  • 24.1.2020 8:10:08
  • Bodova: 46441
  • Prijavi
Tako je Irija, ja sam fascinirana svime, tajnim dijelom Zagreba, povijesnim, a toliko toga se niti ne zna.
Nadam se da će mi odobriti moju temicu tako da se Irijice tamo budemo družile....jedva čekam.
oprezna
  • 1.6.2020 8:59:36
  • Bodova: 141322
  • Prijavi
 U popisu tema koje pratim nalazi se tema avatari 2 koja je sada zaključana i u arhivi je .
može li mi se to obrisati , zadnji puta mi je to obrisao admin  
Hvala
angel0000
  • 1.6.2020 18:25:50
  • Bodova: 73150
  • Prijavi
Prvotni odgovor od oprezna

U popisu tema koje pratim nalazi se tema avatari 2 koja je sada zaključana i u arhivi je .
može li mi se to obrisati , zadnji puta mi je to obrisao admin  
Hvala

Ako možete i meni obrisati AddEmoticons04257

Unaprijed hvala AddEmoticons04225
Na stranicu:  
Ok