Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Odaberi savršeno ime za svoje dijete (i saznaj koja su najpopularnija imena za 2019. godinu)

lejdi
  • 8.2.2019 12:23:59
  • Bodova: 23487
  • Prijavi
Manje više sve kratka imena popularna. Povraća mi se više jer sve djevojčice zadnjih godina su Hana, Lana, Lara, Chiara. Meni su Lana i Lara imena kojima bih nazvala štenca a ne novorođenče. Najsmješnije što je Chiara zapravo talijanski prijevod imena Jasna.
Od tri imena koja bih dala svojoj djevojčici, samo jedno je na popisu i to na dnu. A i to ime bih dala u čast člana obitelji.
merida
  • 8.2.2019 16:20:25
  • Bodova: 21732
  • Prijavi
Svako ime je na svoj način lijepo. Meni se osobno ne sviđaju tradicionalna imena i nikada ne bi dala djetetu ime po bakama, djedovima te nekim ostalim članovima uže ili šire obitelji. Čak je i moje ime na popisu iako u današnje vrijeme rijetko ali nekako se počelo opet davati djeci.
sveznaliica
  • 9.2.2019 13:54:40
  • Bodova: 20
  • Prijavi
Helena je ovdje jako popularno ime.
canyon
  • 11.2.2019 9:24:04
  • Bodova: 11515
  • Prijavi
Gita, Mila, Marta, Rita, Cvita..da sada biram....svako ime je lijepo.