Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

Moderator
donna
  • 16.4.2012 21:33:52
  • Bodova: 43375
  • Prijavi

e sad, mene zivo zanima odakle potjece ona teze "ne vecerati poslje 18 sati" i zasto tako puno ljudi sljepo vjeruje u to?

po mojoj logici nebi trebalo jesti xy sati prije odlaska u krevet

koliko znam ne postoje zloceste kalorije koje samo gladaju na sat i ako su sisle niz grlo iza 18 sati odma trce na bokove

netko ide spavati u 8,netko u 3,pa bi eto bila bas sretna da me netko prosvjetli ako sam u krivu

lady-d
  • 16.4.2012 23:06:20
  • Bodova: 4464
  • Prijavi

Draga. Totalno si u pravu i slazem se sa tobom.

Jedini razlog moze biti sto je organizam u tim satima mozda vec umorniji i ne moze probava raditi kao inace.

Ali i po meni je logicnije da se ne jede par sati prije odlaska u krevet.

Svatko zna koliko mu otprilike treba da hranu probavi. Meni 2 sata recimo... nekada vise, ovisi sto pojedem.

Zabluda kao i da se vecera izbjegava i da ces smrsaviti. Hoces smrsaviti, ali tijelo dovodis u sok. U svemu treba biti umjeren, tj. imati granice.  

lady-d
  • 16.4.2012 23:07:40
  • Bodova: 4464
  • Prijavi

Ja sam pokusala ne vecerati i doslovno nebih izdrzala. Pojedes nesto laganije i to je to.

Sve to s izbjegavanjem hrane mislim da i nije tako dobro. 

Ali tko moze bez vecere, svaka cast...ja nikako...

anna-herman
  • 16.4.2012 23:12:16
  • Bodova: 56207
  • Prijavi

Prvotni odgovor od donna

e sad, mene zivo zanima odakle potjece ona teze "ne vecerati poslje 18 sati" i zasto tako puno ljudi sljepo vjeruje u to?

po mojoj logici nebi trebalo jesti xy sati prije odlaska u krevet

koliko znam ne postoje zloceste kalorije koje samo gladaju na sat i ako su sisle niz grlo iza 18 sati odma trce na bokove

netko ide spavati u 8,netko u 3,pa bi eto bila bas sretna da me netko prosvjetli ako sam u krivu

Zločeste kalorije koje gledaju na sat - upravo sam si to vizualizirala! 

tame
  • 11.10.2012 11:10:45
  • Bodova: 31
  • Prijavi

Prvotni odgovor od donna

....

ma to nije istina sto posto, deblja se od jakih obroka u koje god doba dana oni bili

jednako tako ne vjerujem u ono da je dobro za dijetu jest obilan doručak

snow
  • 11.10.2012 12:39:09
  • Bodova: 90944
  • Prijavi

normalan metabolizam se ravna po suncu,a ako netko ide spavati u 3 ujutro,ne znaći da nije usporen po noći

to je moje mišljenje

snow
  • 11.10.2012 12:41:20
  • Bodova: 90944
  • Prijavi

happy sam jer napokon kad pogledam prema stopalima,ne vidim stomačinu preko grudi

izbacila svu teško probavljivu hranu i stomak nestaje....

single
  • 21.4.2013 12:04:28
  • Bodova: 576
  • Prijavi
ja sam prestala jesti slatkise, kruh smanjivam i sve przeno na ulju ... ne gladujem mislila sam da necu imati sta jesti ako prestanem jesti przeno jer ne volim kuhanje, sad skuham jaja, palentu, sve jedem ali drugacije pripremljeno, ne pijem gazirano a pila sam uzasno puno kole, kad mi naumpadne kupim kiselu vodu i super prija ! ako mi se navece gricka nesto uzmem one kolutice rize sto se kupuju i navikla sam na njihov ukus sad su mi odlicni pojedem 1 ili 2 komada i super sam, danas mi 10. dan i vec vaga stabilno stoji na 3 kg manje, jos kad pocnem vjezbati ili setati vise bit ce puuuuunno bolje, uvijek smisljam neke trikove da se zasitim a da se ne prejedam, pila sam nekad i po 4 l kole dnevno i mislila da bez nje ne mogu. sve se moze vjerujte mi
doradir
  • 2.11.2013 20:55:59
  • Bodova: 2
  • Prijavi
Pozdrav svima, nova sam na forumu. imam problem u vezi mršavljenja i dobro bi mi dosli savjeti,
Rodila sam prije 4 mjeseca , ne dojim pa sam odma krenula na djetu. moj problem je sto grama nije otiso dolje, pazim sta jedem, vjezbam, izbacila sam kruh slatkise gazirano, koristim maslinovo ulje, jedem svjeze voze i povrce, nejedem poslje 6 sati , cak pijem i zuti caj, ali ni grama dolje vec 3 mjeseca. nije mi u planu skinut kile na brzinu, nigdje se nezurim, ali ovo me vise izluduje, da ni kila nije otisla dolje...imam osjecaj da se mucim bezveze, al bas mucim jer inace obozavam slatko, a sad sam ga totalno izbacila, rezultata uopce nema. molim savjete!!!!! inace imam 10 kila viska od poroda. 
mv1
  • 27.2.2014 20:37:29
  • Bodova: 11156
  • Prijavi
Ja sam smršavila 15 kg u mjesec i 17 dana.Nažalost stres je igra glavnu ulogu.Jela bi jako malo.Više puta u malim količinama.Dosta tekučine i puno kretanja.Nisam htjela.Desilo se.Sad ču nastojat dobit par kg.Za početak miran život,smanjit stres i redoviti obroci.Dosta sna.
Na stranicu:  
Ok