Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

magnolija
  • 4.7.2011 1:26:39
  • Bodova: 32350
  • Prijavi

1- gazirani sokovi, hm i nije neka preporuka imaju puno kalorija, a isto kao i bilo koji drugi sok,

2- ne jedenje poslje pet eto nemoguće , i nemoguće mi je imati dva obroka, dećko radi u tri smjene, tako da znam rućati oko dvanest,  znaći kakava rućak oko pet,

3kruh ne jedem

4-vjezbanje je ok, ali reci ti jednoj zeni koja ima posao i djecu, da trći, plese trbusni ples,  kada bi to stigla jos utrvraljiti negdje

nisu kritike samo ti rekla svoje razloge zasto mi je djeta ne prihvaljiva

ako tebi pomaze super, ali djete nisu univerzalan stvar nego i stvar okolnnosti

butterfly42
  • 4.7.2011 23:24:43
  • Bodova: 3977
  • Prijavi

jesti zdravo više puta dnevno u manjim porcijama svatko može, lubenica umjesto keksa, voda umjesto gaziranog, šetnja umjesto omiljene serije i u realnom vremenu se gubi kilaža, zdravo i efikasno, možda ne u tjedan dana al u nekom realnom periodu. Ak se ima volje sve se može, treba se samo pokrenuti. Izgubila sam 10 kila i znam što govorim. Sretno svima!

malilu
  • 8.7.2011 22:42:17
  • Bodova: 23489
  • Prijavi

Pomiješajte žličicu meda s pola žličice cimeta. Mješavinu prokuhajte u količini vode koja odgovara jednoj šalici. Napitak rastočite u dvije polovice od kojih prvu popijte ujutro - pola sata prije doručka, a drugu pola sata prije odlaska na počinak. Već sam dodatak napitka jelovniku potaknut će mršavljenje, tvrde znalci.

Probala sam... odvratan okus.. jel se isplati ???

Moderator
donna
  • 8.7.2011 22:45:03
  • Bodova: 43375
  • Prijavi

to je bilo napisano u nekom clanku na portalu nedavno,ja sma probala,preodvratno mi je i nabrzinu sam odustala

i inace mrzim cimet

ne vjerujem da se isplati bas toliko.....

malilu
  • 8.7.2011 22:47:50
  • Bodova: 23489
  • Prijavi

da stvarno.. neznam da mogu ja bi si zasladila medom kako pase, al opet to je previse slatkog.... neznam.. nebi bas

i-ciklama
  • 13.4.2012 20:26:30
  • Bodova: 24
  • Prijavi

ima li na forumu koja nutricionistica za ovo pitanje koje me zbunjuje..

Svi kažu da na dijeti moraš uzimati dovoljno mesa ili drugih vrsta proteina, ali mi nije jasno zašto? Pa zar nije dovoljno samo smanjiti hranu i tako smršaviti najučinkovitije (barem kako moja buduća liječnica kaže.. :)

dragica76
  • 13.4.2012 20:44:30
  • Bodova: 41928
  • Prijavi

Prvotni odgovor od otkucaji-srca

Pomiješajte žličicu meda s pola žličice cimeta. Mješavinu prokuhajte u količini vode koja odgovara jednoj šalici. Napitak rastočite u dvije polovice od kojih prvu popijte ujutro - pola sata prije doručka, a drugu pola sata prije odlaska na počinak. Već sam dodatak napitka jelovniku potaknut će mršavljenje, tvrde znalci.

Probala sam... odvratan okus.. jel se isplati ???

Meni je od toga bilo užasno slabo tako da sam samo jedno probala. Moje poznanice to piju već mislim godinu dana, jedna veli da nikakve učinke nema, a druga da je nekako odmornija i puna snage. Niti jedna nije smršavila od toga niti malo!!

dragica76
  • 13.4.2012 20:46:26
  • Bodova: 41928
  • Prijavi

Prvotni odgovor od i-ciklama

ima li na forumu koja nutricionistica za ovo pitanje koje me zbunjuje..

Svi kažu da na dijeti moraš uzimati dovoljno mesa ili drugih vrsta proteina, ali mi nije jasno zašto? Pa zar nije dovoljno samo smanjiti hranu i tako smršaviti najučinkovitije (barem kako moja buduća liječnica kaže.. :)

Proteini te najviše zasite inače.

Moj bivši je bio na mesnoj dijeti, koliko se sjećam jeo je samo meso i povrće, nikakav kruh i tjesteninu i slatkiše i sl. I jako je smršavio. A jeo je dosta količinski. samo ti se nakon par dana zgadi same mesine jesti.

i-ciklama
  • 14.4.2012 14:30:36
  • Bodova: 24
  • Prijavi

znači meso ili šejk.. šta je bilo s bivšim kad je smršavio btw ;) 

Moderator
donna
  • 16.4.2012 21:29:43
  • Bodova: 43375
  • Prijavi

mene proteini ne zasite,nego ugljikohidrati

proteine treba jesti zato jer oni hrane misice 

i uz to vjezbati,ili se barem kretati malo vise

jer kad si na dijeti tijelo zakljucuje da je vrijeme "gladi" i ono ima svoje mehanizme zastite (tko zna kad ce opet dobiti jesti)

misci su veliki potrosaci energije i ako ih se stalno ne jaca,hrani i gradi tijelo ce prvo njih razgraditi

Na stranicu:  
Ok