Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

magnolija
  • 21.5.2009 20:43:01
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
pa šta mi imamo biti zadovoljne, tvoje tjelo tvoja briga,
i ti ćeš snositi posljedicu
ninach9459
  • 21.6.2009 11:09:57
  • Bodova: 1319
  • Prijavi
Trebam smršat u 7 dana 3 kg najmanje..helpsmiley_66
irra
  • 21.6.2009 14:52:10
  • Bodova: 41920
  • Prijavi
zaboravi!

uvjerena sam da si lijepa i ovako,...a tri kg možeš izgubit u mjesec dana a da ti nebude opasno po zdravlje.
Moderator
donna
  • 21.6.2009 15:19:30
  • Bodova: 43375
  • Prijavi
ja sam kao mala bila dosta debela!kad mi je doslo da bi smrsavila samo sam izbacila veceru (ako je bila neka posebna prilika nisam se toga bas strogo pridrzavala),izbacila grickalice (iance volim cips,smoki i sl.),pocela izlaziti-ples,setnja s prijateljicama i kilogrami su se topili!smrsavila sam oko 10kg u manje od godinu dana!
djevojce
  • 21.6.2009 18:53:34
  • Bodova: 7877
  • Prijavi
ninach jel nisi ti na početku druženja s nama patila od povraćanja pa si se htjela toga riješiti i udebljati se malo?? o kavom sad mršavljenju govoriš???  uopće te ne kužim
zuzi
  • 21.6.2009 22:20:50
  • Bodova: 5352
  • Prijavi
Prvotni odgovor od Ninach

Trebam smršat u 7 dana 3 kg najmanje..helpsmiley_66

ninač, to ti je superizvedivo i supernezdravo... nemoj piti vode, nemoj ništa jesti, jer je naime upravo sedam dana dovoljno da dehidriraš i baciš tih tri kile dolje. a kad prekineš štrajk glađu, u jedan dan nadoknadit ćeš tekučinu i vratiti se na staro.

HOĆU REĆI
teško je u tako kratkom roku smršaviti. ali zbilja smršaviti. to se radi kroz duži period (recimo pola godine - prvi rezultati vidljivi tek nakon dva do tri tjedna kontinuiranog rada) ali rezultati ostaju trajni, odnosno dovoljno dugo da budeš fit dok se ponovno ne stvore zalihe energije u masnim stanicama

monyy
  • 21.6.2009 22:28:57
  • Bodova: 2596
  • Prijavi
To je nemoguce-nezdravo,samo ces nastetiti zdravlju. nisam nikada bila ni na kakvoj dijeti,ali kada bi i morala bila bi svjesna da je to tako lako. Dovoljno ti je i kilogram u 7 dana-nemoj pretjerivati.
pusa
lighty
  • 21.6.2009 23:11:32
  • Bodova: 3889
  • Prijavi
Prvotni odgovor od djevojče

ninach jel nisi ti na početku druženja s nama patila od povraćanja pa si se htjela toga riješiti i udebljati se malo?? o kavom sad mršavljenju govoriš???  uopće te ne kužim

ni meni sad nije jasno ništasmiley13
ari
  • 22.6.2009 9:21:42
  • Bodova: 1257
  • Prijavi
Neka druga dijeta....
a ide ovako:
Jedeš malo, skidaš salo, i mjeriš što ti je ostalo.smiley172
rushka9905
  • 26.6.2009 17:27:05
  • Bodova: 9
  • Prijavi
Pozdrav svima!
Evo htjedoh sa vama podjeliti jednu super stvar koja je dugo poznata vecini ali ju nitko ne doživljava jer nije prezentirana na dobar način.
MAKROBIOTIKA
Svi se uplaše od te riječi i misle da će im izrasti svinjski rep ako budu jeli alge, da ce im od egzotičnih japanskih pripravaka otpasti kosa i nokti i šta sve ne.
Žene , probajte!
Moj dragi je izrazito negodovao i u početku sam ja napravila milion kompromisa, uvela sam sir, mlijeko itd. ali su ostale žitarice, mahunarke, japanski pripravci kao miso, kuzu, umeboši šljive i malo po malo smo došli na "pola pola", s tim što u moju korist ide to da od početka ne jedemo meso osim ako on nije napravio nešto glamurozno pa je grijeh ne probati.
Na stranicu:  
Ok