Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

whiteangel9524
  • 16.5.2009 18:27:00
  • Bodova: 64
  • Prijavi
ma da al zbilja mi se sviđa al ga ne mogu privući
Moderator
lola
  • 16.5.2009 20:17:15
  • Bodova: 20456
  • Prijavi
Nisi predebela. I mislim da smo ti ranije već sve rekle. Ne bih htjela ispasti nepristojna, ali imamo temu Dijete i Mršavljenje, koju si ti otvorila (sad ću tamo prebaciti postove) i molim te da tamo pišeš jer zapravo to tražiš...Mislim da nema potrebe da svaki put otvaraš novu temu...

Inače, kako si ga pokušala privući? Možda nije primjetio tvoje pokušaje...A možda još nije zainteresiran za cure (evo moj brat ima skoro 16 i uopće ga ne zanimaju cure)...Ne bih rekla da to ima veze s tvojom težinom...
*Lola*2009-05-16 20:18:42
zuzi
  • 16.5.2009 21:44:50
  • Bodova: 5352
  • Prijavi
najbolje je malo se pomučiti i nekakvom rekreacijom skinuti nakupljeni višak. nijedna druga dijeta neće dati rezultate kao ova. lijepo oblikovano tijelo bez viška kože ili smanjenog tonusa mišića. hoćemo izgledati lijepo. zategnuto i fit.
a za skinut recimo 10kg viška treba dnevno uložiti pola sata vremena recimo za orbitrek. ili bicikl vani, ili trčanje vani. pola sata dnevno, recimo 6mj konstantno i ljudi će vam zavidjetsmiley2 a dijeta uz to je normalna, ko i obično i može i skromna posna večera. a tu i tamo si priuštiti i pizzu!!!
magnolija
  • 16.5.2009 21:50:50
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
Prvotni odgovor od žuži

najbolje je malo se pomučiti i nekakvom rekreacijom skinuti nakupljeni višak. nijedna druga dijeta neće dati rezultate kao ova. lijepo oblikovano tijelo bez viška kože ili smanjenog tonusa mišića. hoćemo izgledati lijepo. zategnuto i fit.
a za skinut recimo 10kg viška treba dnevno uložiti pola sata vremena recimo za orbitrek. ili bicikl vani, ili trčanje vani. pola sata dnevno, recimo 6mj konstantno i ljudi će vam zavidjetsmiley2 a dijeta uz to je normalna, ko i obično i može i skromna posna večera. a tu i tamo si priuštiti i pizzu!!!
žuži kao i obično slažem se s tobom
ali još da počnem vježbati
Moderator
redhead
  • 17.5.2009 9:26:07
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
Prvotni odgovor od WhiteAngel

ma da al zbilja mi se sviđa al ga ne mogu privući

Možda i ne možeš, ali to sigurno nije zbog tvog trbuščića... Možda mu se jednostavno ne sviđaš.. To je isto moguće, znaš.

whiteangel9524
  • 17.5.2009 16:45:37
  • Prijavi
ma znam, znam hvala vam puti i hvala što ste mi premjestili temu pusa
deleda
  • 17.5.2009 18:28:34
  • Bodova: 1973
  • Prijavi
po meni un-ka jer mi je pomogla skinuti 20 kg iako smo svjesni da bi bilo najbolje promjeniti nacin ishrane i ubaciti kretanje...
ja drukcije nisam mogla skinuti kg dok nju nisam probala...sada odrzavam kg sa vjezbanjem i ne jelom poslije 20sati...
leni
  • 17.5.2009 19:11:13
  • Bodova: 18583
  • Prijavi

Ona ima 13 godina za nju nisu nikakve dijete!

Moderator
lola
  • 17.5.2009 22:13:36
  • Bodova: 20456
  • Prijavi
Prvotni odgovor od Leni

Potpisujem!
whiteangel9524
  • 21.5.2009 20:41:47
  • Prijavi
Prvotni odgovor od *Lola*

Prvotni odgovor od Leni

Potpisujem!

O.K, O.K ne idem na djetu, zadovoljne?
Na stranicu:  
Ok