Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

snow
  • 20.6.2015 17:34:42
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Forum: Fitness i dijeta - Vježbanje
Naziv teme: Mršavljenje :(

Zdravo! Ja sam nova ovdje i po mom profilu vidite da sam još tinejdžerica od 15 godina. Ja od 2011 godine borim se sa kilogramima i mislim da je vrijeme da ih se potpuno riješim. Visoka sam 165 cm i imam 65 kg i vjerovatno je moja idealna težina 55 kg. Sada bih trebala u srednju školu i razmišljam mogu li skinuti tih 10 kg za 70 dana? Inače vježbala sam uz Jillian Michaels, pa da Vi meni kažete kakva su vaša iskustva. Odlučila sam također svako jutro i večer voziti po sat vremena biciklo. Piti dva litra vode i naravno izbaciti kruh/hljeb te razne tjestenine. Pa eto vaše mišljenje? Trebam li još nešto uraditi po tom pitanju?Hvala unaprijed!AddEmoticons0425
visnjicanina
  • 20.6.2015 17:40:01
  • Bodova: 63562
  • Prijavi
S  obzirom na tvoje godine,preporučila bih ti da te roditelji odvedu do dječjeg endokrinologa koji će ti propisati pravu dijetu i dati stručan savjet.Premlada si da se igraš nekim dijetama,jer te  to može metabolički uništiti i sve krenuti krivim smjerom.Savjetujem ti to dobronamjerno jer sam imala u okolini jedan vrlo loš slučaj.Puno uspjeha.AddEmoticons04283
ivas
  • 20.6.2015 19:24:44
  • Bodova: 52173
  • Prijavi
Prvotni odgovor od snow

Forum: Fitness i dijeta - Vježbanje
Naziv teme: Mršavljenje :(

Zdravo! Ja sam nova ovdje i po mom profilu vidite da sam još tinejdžerica od 15 godina. Ja od 2011 godine borim se sa kilogramima i mislim da je vrijeme da ih se potpuno riješim. Visoka sam 165 cm i imam 65 kg i vjerovatno je moja idealna težina 55 kg. Sada bih trebala u srednju školu i razmišljam mogu li skinuti tih 10 kg za 70 dana? Inače vježbala sam uz Jillian Michaels, pa da Vi meni kažete kakva su vaša iskustva. Odlučila sam također svako jutro i večer voziti po sat vremena biciklo. Piti dva litra vode i naravno izbaciti kruh/hljeb te razne tjestenine. Pa eto vaše mišljenje? Trebam li još nešto uraditi po tom pitanju?Hvala unaprijed!AddEmoticons0425

mislim da je to za djevojku tvojih godina sasvim dovoljno...manje kruha i tijesta više voća i povrća, iskoristi ljeto i sezonsku hranu...
Naravno voda je bitna...
rolaj, plivaj, pleši...

Moje skromno mišljenje je da si za cilj staviš malo manji gubitak kg...5- 6

Ja sam visoka 162, a sasvim dobro izgledam sa 59-61 kg....iako to ovisi i o građi tijela.

Trudi se što manje biti opsjednuta kg, radije broj izgubljene centimetre...
 i javi nam kako napreduješAddEmoticons04250
izgubljena_u_svemu
  • 29.6.2015 10:56:33
  • Bodova: 83
  • Prijavi
moje mrsavljenje je stalo, mislim da me vaga samo deprimira, po tijelu vidim da spada i odjeci ali vaga stoji :/ 2 sedmice evo e jedem slatko, grickalice, sokove.... samo limunadu bez secera, vodu i jedino kafu sa secerom pijem,,, za razliku od prije mnoooogo se zdravije hranim i trudim se ali vise stvarno ne znam sta da radim. imam probleme sa kicmom pa ne smijem svakakve vjezbe ni raditi odmah me ukoci pa sam par dana u krevetu. 164 cm, 67 kg,  zelim još 9 skinuti
blondiezg
  • 21.9.2015 12:42:34
  • Bodova: 78
  • Prijavi
Kad mi je hitno, ja se uvijek prebacim na 2 tjedna režima  Nutrico. Vidim da se o tome ovdje nije pisalo. Bila sam kupila mami paket taj dvotjedni za rođendan prije dosta godina, ona je skinula 5 pa još 2 kg nakon tretmana, nisu joj se vratili. Ja uredno skinem 3 kg + još jednu kg kad završim.

Da se držati, jedini je problem što se može samo naručiti on line preko Milsinga ili kupiti kod njih u dućanu u Velikoj mlaki. Svatko reagira različito, zato nema standarnog rezultata. U Konzumu prodaju pakete za 7 dana no to nije dosta!!!
irija
  • 15.9.2019 9:08:56
  • Bodova: 47236
  • Prijavi
 Piti što više vode,kretati se,puno voća i povrća i izbaciti ugljikohidrate.I ne odustajati to je ono najgore što mnoge naprave.
venera1990
  • 27.4.2020 17:00:38
  • Bodova: 4
  • Prijavi
Celer radi čuda.

Nije sve u djetama već u sastojcima koje konzumiramo te o našim svakodnevnim navikama.
mikica61
  • 26.5.2020 9:18:45
  • Bodova: 122911
  • Prijavi
 *-9 kila u 7 mjeseci,nikakva dijeta,samo malo više aktivnosti
tikica-
  • 26.5.2020 9:55:24
  • Bodova: 41098
  • Prijavi
Prvotni odgovor od mikica61

*-9 kila u 7 mjeseci,nikakva dijeta,samo malo više aktivnosti

Bravo! AddEmoticons0423Mada tebi to nije ni potrebno,nemaš višak kilograma.
mikica61
  • 27.5.2020 12:11:08
  • Bodova: 122911
  • Prijavi
 sad nemam višeAddEmoticons04263
Na stranicu:  
Ok