Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Mršavljenje

whiteangel9524
  • 14.4.2009 15:12:01
  • Bodova: 64
  • Prijavi
Ajde da vas vidimo cure i recite kakva vam je anketa. [:smiley_66:]
sandra1
  • 14.4.2009 15:38:41
  • Bodova: 792
  • Prijavi
anketa je ok ali dijete su koma
djevojce
  • 14.4.2009 15:48:40
  • Bodova: 7877
  • Prijavi
neka druga dijeta pa dijeta 9 kg čini mi se ok, od danas sam na njoj pa bumo vidli.-..za sad mi se čini lakša nego bolnička ali dok sam jela špinat digo mi se želudac i malo je falilo da se ne ispovračam, ali ipak jede se samo 2 puta u toku dijete...
dijete jesu koma ali kad nema drugog izlaza onda su dobre još da su učinkovite kako kažu bile bi mi najbolje prijateljice i još da sam karakter auuuuuu!!!
whiteangel9524
  • 14.4.2009 16:12:30
  • Prijavi
Ma znam da djete nisu baš neke ali htjela sam da mi kažete svoje ideje pa ionako imam problem s kilama željela bih ići dole nekih 5 kila pa ako vas to zanima idite u prethodni članak i pomažite.
Moderator
lola
  • 14.4.2009 16:28:34
  • Bodova: 20456
  • Prijavi
Trebala si staviti opciju niti jedna. Ja sam ih probala stvarno PUUUUNO!!! I dijeta je samo kratkoročno rješenje....Moram reći da me je svaka dijeta zeznula u nekom području - s jednom sam dobila čir na želucu i teške mučnine, s jednom sam padala u nesvijesti i povraćala, s jednom sam bila jako slaba i dobila sam sve duplo...Dijete NE VALJAJU!!! Samo vježba i promjena načina ishrane (što ja još moram svladati)...
djevojce
  • 14.4.2009 16:42:30
  • Bodova: 7877
  • Prijavi
nisu zdrave istina ali ako čovjek nema karakter godinama ne većerati nejesti slatko izbjegavati ugljikohidrate , ne miješati proteine i ugljikohidrate onda je sve super ali ja nemogu godinu dana čekati da skinem 7-8 kg viška pa pokušavam dijetama
a kada kile skinem dijetom onda ću početi više paziti i vježbati,,,
ali ako hoćeš neku dijetu onda probaj ovu 10 % nije tako teška možda je nećeš ni morati do kraja izgurati , a bit će uspjeha samo kažem ti da si premlada da si tijelo upropaštavaš radi 5 kila ali razumijem te ako se sprema nek maturalac pa želiš u očima prijatelja biti zgodna a ne buco ..
ajde samo hrabro naprijed
pij dodatne vitamine i puno vode kreći se i probaj dijetu
sretno!!!!
whiteangel9524
  • 14.4.2009 16:42:46
  • Prijavi
ajde Lola da ja i ti zajedno počnemo ,može?
ps koliko kila imaš prema tvojoj visini
Moderator
lola
  • 14.4.2009 16:50:10
  • Bodova: 20456
  • Prijavi
Uh...puno...sram me napisati...A visoka sam 180...(ali nemam 100 da ne bi bilo da sam ipak puno previše pretjerala)...Pokušat ću i ja, samo su meni malo hormoni zeznuti, pa mi ide teško...
whiteangel9524
  • 14.4.2009 16:52:40
  • Prijavi
dosta si visoka ali reci da nemaš više od 96? ok pa šta predlažeš ja ne jedem slatko slano masno niti pijem gazirano, samo mi je problem kruh bez kojek ne mogu.
whiteangel9524
  • 14.4.2009 16:55:17
  • Prijavi
i da ni da imaš 120 ne treba te biti sram glavu gore,sve je to lijepo ali ja to ne mogu primjeniti na sebi
Na stranicu:  
Ok