Majčino mlijeko – najbolje za bebu

blazica
  • 19.3.2012 14:08:45
  • Bodova: 31952
  • Prijavi
moja Mirta i ja smo imali velikih problema što se tiče dojenja ... u bolnici je normalno prihvatila dojku i počela sisati, a zanja dva dana je teškom mukom primila dojku ... čak su sestre rekle da ne želim dojiti ... doktorica mi je preporučila nastavak za bradavicu ... prihvatila je odmah, s tim da sam do kupnje nastavka izdajala mlijeko i dovala joj ga na bočicu ... s nastavkom sam dojila nekih mjesec dana ... i eto sad nekih mjesec dana sisa normalno bez problema i lijepo raste .... zadovoljna beba, a i ja :-))))))))))))))
manuella777
  • 19.3.2012 21:03:45
  • Bodova: 26
  • Prijavi
Ja dojim uspješnih 13 mjeseci i još imam koji mjesec u planu,i mislim da mi je to bila najbolja odluka u životu! :)
magnolija21
  • 23.3.2012 5:46:11
  • Bodova: 5499
  • Prijavi
moje djete dojilo cetri mjeseca, nakon toga jednostavno izgubila mljeko ili nije tako jednostavno, napravilo se nekoliko pogresaka jos u rodilistu, iako rodila na carski prvi put dojila nakon 24 sata, nakon toga mi dovodili uglavnom sito djete, a nije bila s nama ni pomoci, pa nista od nocnog dojenja, a navodno vinogradska podupire dojenje
doma hm kada bila skroz mala budila se samo jednom, a kasnije spavala cijelu noc, a kada se ne doj po noci nema vise mljeka, a malo i stresa pridodati, dečko tada a ni sada radi u firmi koja ne isplacuje place, i eto kombinacije, zasto tako kratka
moje djete normalno i napredan curetak, bez obzira na adaptirano mljeko
i da jedna zgodna stvar, iako bilo majčino mljeko, pila uglavnom iz flase nikako nije htjela sisati,