Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

LCHF način prehrane

parfumela
  • 29.7.2016 18:18:48
  • Bodova: 9576
  • Prijavi
 Blair bez zamjerke, ali meni se dijeta baš i ne sviđa.
Piše da je obavezno uz dijetu piti vitamine ABC u kapsulama. Protivnik sam takvih dijeta koje preporučavaju unošenje vitamina kroz tablete, a sklone su izbacivanju nekih namirinica koje te vitamine mogu sadržavati. 
Također se kilogrami mogu izgubiti i sa raznovrsnom prehranom u normalnim količinama+ vježbanje. Uz naravno, izbjegavanje slatkiša i nepotrebnih grickalica. 
vesnaod9
  • 12.2.2017 14:44:10
  • Bodova: 17
  • Prijavi
najbolja stvar kod LCHF prehrane je po meni peanut butter. otkad sam ga uvela u svoju prehranu, preporodila sam se. ja ga naručujem s myprotein.hr-a (tamo je najpovoljniji i jako brzo stigne), ali ga nije teško napraviti kod kuće. samo treba imati dobar blender i oljuštene kikrikije (ne pržene i slane ako želite puni efekt) :) 
eat_different
  • 17.3.2017 22:34:51
  • Bodova: 6
  • Prijavi
Jedan savjet, obzirom da ganjamo moto zdravo & jeftino, najpovoljniji kikiriki malac imaš na njuškalu! Ekipa ti to naručuje sa myproteina na velike količine, pa skupljaju s vremenom bodove koje onda koriste za popuste - otprilike koliko sam gledao po oglasima možeš ga naći za 70 kuna, ali zna biti i po 65 što je puno manje! :)

Na stranicu:  
Ok