Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Koju ste knjigu upravo pročitale?

osamljena
  • 5.10.2019 10:32:42
  • Bodova: 1528
  • Prijavi
Sneki, jesi li pročitala? AddEmoticons0424Javi dojmove.

Ja više ne mogu čitati. Nakon gospode King pročitala sam Božićnu priču Charlesa Dickensa i to je to od mene na dulje vrijeme. 
zeljkica67
  • 5.10.2019 23:04:01
  • Bodova: 7322
  • Prijavi
Pročitala sam Anđeokle poruke nade od Lorne Bryn
sneki2
  • 6.10.2019 8:16:37
  • Bodova: 55857
  • Prijavi
Prvotni odgovor od osamljena

Sneki, jesi li pročitala? AddEmoticons0424Javi dojmove.

Ja više ne mogu čitati. Nakon gospode King pročitala sam Božićnu priču Charlesa Dickensa i to je to od mene na dulje vrijeme. 

Odlična je! Moje tople preporuke! Zaista tjera na razmišljanje o muško ženskim odnosima. Isto kao i Sluškinjina priča.AddEmoticons04230Naravno da je u knjižnici odmah otišla u druge ženske ruke. Pobrinula sam se za to  AddEmoticons04278
irija
  • 5.11.2019 17:00:09
  • Bodova: 45779
  • Prijavi
 Baš čitam F.William Engdalh  Sjeme uništenja
Smanjenje broja stanovnika i genetski modificirana hrana bili su i jesu dijelovi jedne te iste
široke strategije osmišljene u svrhu drastičnog smanjenja svjetskog stanovništva .Neki ljudi,
osobito u Katličkoj crkvi i oko nje,kao i manjinske organizacije u SAD-u i u nekim drugim
zemljama,imali su hrabrosti to nazvati pravim imenom - genocidom tj.sustavnim uništavanjem
cijelih populacijskih skupina kao smišljenim političkim ciljem.Bio je to,ustvari, sofisticirani oblik
onoga što Pentagon naziva biološkim ratom,koji se promiče pod krinkom "rješavanja problema
gladi u svijetu". Jedan dio iz knjige  
ivona2512
  • 9.1.2020 13:40:14
  • Bodova: 3
  • Prijavi
Pozdrav svima AddEmoticons04225

Nedavno sam počela sa čitanjem, pa bih vas zamolila za preporuke.
Božićni pulover, Božićna priča, Klub božićnih kolačića itd..(očito obožavam Božić ??) je ostavilo na mene super dojam.
Znači neka "laka štiva" o obitelji, praštanju, ljubavi itd... Ako znate išta tog tipa, javite ??
matea34
  • 11.1.2020 14:31:57
  • Bodova: 44728
  • Prijavi
Pozdrav. Mogu preporučiti Jedan dan u životu od Lise Tucker, to je obiteljska priča, zatim prekrasne ljubavne romane od Marca Levyja Kad bi to zbilja bila, P.S. Iz Pariza i Žena poput nje, zatim sve romane od Guillaumea Mussoa, prvenstveno Djevojka od papira, Hoćeš li biti tu, Možda nebo zna, Zato što te volim i Zov anđela, onda romane od Cecelie Ahern i to P.S. Volim te, Klub P.S. Volim te, Dar, Knjiga sutrašnjice, Na kraju duge. Nedavno sam pročitala ljubavni roman Možda ovog Božića od Sarah Morgan. Preporučujem i ljubavne romane od Susan Elizabeth Phillips... To je sve što mi sada pada na pamet. :)
ivona2512
  • 17.1.2020 7:43:24
  • Bodova: 3
  • Prijavi
Hvala Matea AddEmoticons04225
Sad vidim da sam zaboravila napisati da nisam baš za ljubiće hehe
Sutra baš idem po knjigu Djevojka od karijere Francesce Clementis, pročitala sam kratki opis pa mislim da bi mogla biti dobra. 
jnavas
  • 23.2.2020 18:30:16
  • Bodova: 1
  • Prijavi
Razumijem... Također sam naišao na sličan problem i nisam znao kako započeti, još nisam počeo klađenje na sport u sportske kladionice beograd hvala Bogu da uvijek postoji faktor za koji sam početi zarađivati novac i osigurati sebe i svoju obitelj.
Na stranicu:  
Ok