Kako odvojiti privatni život od poslovnog?

anna-herman
  • 2.2.2013 0:51:35
  • Bodova: 56299
  • Prijavi
Vrlo lako odvajam privatno od ostatka svijeta: petkom nakon posla većinom stišam mobitel i aktiviram zvuk nakon budilice u ponedjeljak ujutro. Mada, kako mi je trenutni posao vezan za nečije privatne živote, tako sam morala neke informacije i ja podijeliti, mada su sve to bezazleni podaci. Kad sam radila u školi, učenici nisu imali uvid u moj privatni život. Naravno, oni koji su mi dolazili na privatne poduke, tu je bila druga stvar.
bina
  • 2.2.2013 16:18:37
  • Bodova: 10190
  • Prijavi
Danas prvo treba imati posao, a ako ga i imate nemate uopće vremena za privatan život nažalost naša stvarnost.
suncica-negra
  • 2.2.2013 21:35:10
  • Bodova: 19246
  • Prijavi
Genijalci i toalet hehe istina, tamo smo mirni (što su rijetke situacije u danu) pa imamo vremena za sebe... barem na WCu ako već ne drugdje ;-)
dorryy00
  • 3.2.2013 10:34:50
  • Bodova: 28291
  • Prijavi
Ponekad nas i u wc- ometaju :)
moro
  • 3.2.2013 16:17:01
  • Bodova: 88
  • Prijavi
Ja jako lako odvajam privatan život, nakon posla svakog radnog dana se jednostavno isključim, a u petak poslije posla pa sve do ponedjeljka na posao niti ne pomislim. U današnje vrijeme ritam života je jednostavno takav da jako malo vremena imam za posvećivanje djeci i to nakon radnog dana želim maksimalno nadoknaditi. Da ne radim ne bih mogla živjeti, ali ne živim da bih samo radila.
buuu
  • 5.2.2013 8:54:42
  • Bodova: 13123
  • Prijavi
Kod nas je nemoguce odvojit privatno od poslovnog, muz pokusava radit za sebe, i ja mu pomazem koliko mogu, a to je jako malo.. Tesko je..radi se 7dana tjedno, bez postivanja dana Gospodnjeg, jer treba zaradit sada za kruh, rezije..danas biti, odnosno pokusavati prezivjeti kao privatnik, znaci biti 24sata na raspolaganju, progutat hrpu tudjih govana sa smjeskom..pitam se sto ce biti kada udjemo u eu!?
persona
  • 6.2.2013 10:22:56
  • Bodova: 136
  • Prijavi
Treba se znati isključiti, a teško ćeš ako stalno imaš misli usmjerene prema obavezama na poslu