Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jeste li probale?

mala6
  • 8.4.2009 22:26:32
  • Bodova: 5
  • Prijavi
Prvotni odgovor od lotus

I ja sam probala i slazem se sa Leni-to je cisto bacanje novca.Mala6,i ja sam nakon dva poroda sve zivo isprobala ali mi se UN pokazala kao pun pogodak.U tri tjedna skinula sam sest kila i sto je najbitnije ne osjecam se4 malaksalo i nisam zivcana kao kad sam eksperimentirala sadrugim dijetama i svim mogucim tabletama.Mozda da probas i ti

PROBATI CU NEMAM STA IZGUBITI OSIM KILA,NADAM SE DA CU USPJETI,A AKO NE ONDA STVARNO ODUSTAJEM.smiley_42
lotus
  • 9.4.2009 8:06:26
  • Bodova: 58
  • Prijavi
ma vidjet ces da ces uspjet sa UN-kom.nemoj nam se sad izgubit,javljaj nam rezultate(to puno pomaze,bar je meni pomoglo)
mala6
  • 9.4.2009 11:15:23
  • Prijavi
HOCU JAVLJAT CU REZULTATE ,ODLUČILA SAM DA ČU SAD POSLIJE USKRSA KRENUTI NA DJETU,NADAM SE USPIJEŠNO.
lotus
  • 9.4.2009 12:20:14
  • Bodova: 58
  • Prijavi
SRETNO MALA 6
mala6
  • 9.4.2009 12:30:19
  • Prijavi
HVALA LOTUS!!!smiley1
hera
  • 24.4.2009 21:19:02
  • Bodova: 1899
  • Prijavi
Čitajući malo primjetila sam da je  u puno dijeta glavni sastojak grejp!! E pa drage moje ako ste već na nekoj takvoj dijeti IZBACITE GA!! Mene je skoro došao glave i nisam jedina. Ja nisam bila na nikakvoj dijeti, ali ga obožavam papati i eto natekla meni noga, završila na hitnoj sumnjali na trombozu, u to vrijeme sam koristila i antibaby pilule i baš kad je bila ona fama oko Yasmin ( njih sam pila ). Na savjet ginekologa i na temelju ponovljenih nalaza maknuo me jer su jetrene probe bile malo povišene, nakon toga sam ga opet jela i opet ista priča, ali ovaj puta sam spomenula doktorima da si već zabrijavam da mi  je to od grejpa da bi doktoric u hitnoj graknula kako je grejp najgora stvar koja postoji i više ga ne preporučaju nikome jer naglo razrijedi pa naglo zgrušava krv, a u kombinaciji s nekim ljekovima i antibaby pilulama ima smrtonosne učinke!! Nadam se da vas nisam previše premala 
magnolija
  • 24.4.2009 21:20:55
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
hvala na savjetu, ja volim grep, i čisto ga jela,
neću više
hera
  • 24.4.2009 21:23:50
  • Bodova: 1899
  • Prijavi
Eto, htjela sam reći jer sam nedavno pročitala da se ista stvar desila s jednom ženom kod nas. Drago mi je ako nekome mogu pomoći na taj način smiley177
lyan
  • 27.4.2009 7:33:48
  • Bodova: 6154
  • Prijavi
evo vam jedna dijeta s jednog portala drugog, čini mi se super! nadam se da ne smeta što sam ju uzela odande! ja sam na toj od danas

Brzinska dijeta

Prvi dan:

Jedete samo voće, osim banana. Možete ga jesti koliko vam god to srce želi-dakle neograničeno.

Drugi dan:

Jede se isključivo povrće, koje može biti svježe, kuhano i konzervirano, s tim da treba izbjegavati grašasto povrće. Preporučuje se zeleno i lisnato povrće. Začini su dozvoljeni, ali ne ulje i masnoće.

Treći dan:

Jede se i voće i povrće, te pripremljena juha: Izrezano povrće prelijte vodom i kuhajte na visokoj temperaturi oko 10 minuta, zatim smanjite temperaturu i kuhajte dok ne omekša. Na kraju dodajte začine.

Četvrti dan:

Jedu se banane (do tri dnevno), nemasno mlijeko i juha pripremljena kao za prethodni dan.

Peti dan:

Jede se juha, za jedan obrok 200 g govedine i do 6 svježih rajčica tijekom dana. Goveđi odrezak treba biti pečen ili kuhan. Ne smije se pržiti na masnoćama.

Šesti dan:

Uz juhu, 400 g govedine danas možete slobodno izabrati bilo koje povrće.

Sedmi dan:

Prehrana je kao i prethodni dan, samo govedinu zamijenite integralnom rižom.

Ova se dijeta može provoditi kroz nekoliko ciklusa, s tim da je obavezno potrebno preskočiti nekoliko dana između dvije dijete.

Alkohol, zaslađeni sokovi i mlijeko su zabranjeni, ali je nužan unos dvije litre tekućine, vode ili bolje nezaslađenih čajeva.

nenica202009-04-27 07:34:44
alenkasb
  • 27.4.2009 9:01:12
  • Bodova: 2492
  • Prijavi
to je medicinska dijeta -juha sa kupusom
djeluje super al dojadi ta juha
i tko ima problema sa niskim tlakom neka ne jede tu juhu-skida tlak
Na stranicu:  
Ok