Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jeste li probale?

single
  • 14.12.2014 15:20:59
  • Bodova: 576
  • Prijavi
da li je neko probao čaj od peršuna? da li djeluje išta?
mirjana
  • 22.5.2015 14:37:25
  • Bodova: 2733
  • Prijavi
herbalife proizvodi ? Kuma je skinula 20 kila u godini ,naravno i uz promjenu prehrane.
-itka-
  • 22.5.2015 14:42:37
  • Bodova: 46354
  • Prijavi
od moga bivšega, sestra je koristila, pričala, obzirom da nisma vidjela, da kada počela piti aloe veru i za mršavljnje, isprva s osula u licu, no da joj pomoglo kasnije...nije dugo koristila, kaže zbog cijene visoke
marleen
  • 25.5.2015 10:20:07
  • Bodova: 22401
  • Prijavi
Prvotni odgovor od mirjana

herbalife proizvodi ? Kuma je skinula 20 kila u godini ,naravno i uz promjenu prehrane.

Mirjana, nemoj me krivo shvatiti ali ja bih rekla da je kuma skinula kg samo zato što je promijenila prehranu, a ne zbog herbalife-a. Taj herbalife je čista prevara i glupost. Puno ljudi koje znam je koristilo te shakeove i ništa nisu postigli... Samo vježba i prehrana.
vesnaod9
  • 8.12.2016 14:53:48
  • Bodova: 17
  • Prijavi
Jeste li probale CLA? pomaže li zaista kod smanjivanja masti u tijelu, celulita itd?

Koristila sam ga jedno vrijeme, ali ne redovito i ne uz tjelovježbu tako da nema nekih rezultata, ali već duže vrijeme razmišljam o ponovnoj kupovini i pratim akcije jer je inače oko 150kn (natural wealth), a sad ga ima za kupit po 62kn (myprotein) što mi je ok cijena.
Na stranicu:  
Ok