Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jeste li probale?

matini9230
  • 21.2.2009 0:05:31
  • Bodova: 89
  • Prijavi
JOOOOJ,nikako docekati taj mjesec da dode i da se na vagi
 pocme nesto mjenjati. vise neznam sto sve nisam izbacila. a  da vam pravo kazem nesjecam se kada sam sa najela zadnji put. nisam ja pretjerano debela. mozda nisan ni debela jer sa visoka.a muci me 8-9 kg.do ideale. naj vise mi smeta stomak i slauh ok struka. zanima me dali je netko probao s orbitrakom. dali je zadovoljan s njim.gdje ga kupiti da nebude pretjerano skup ???????
franka9264
  • 21.2.2009 8:24:53
  • Bodova: 181
  • Prijavi
 čini mi se da je to sve jedan začarani krug  u kojem se vrtiš  zar ne smiley29
djevojce
  • 23.2.2009 21:14:58
  • Bodova: 7877
  • Prijavi
ja ću vam nešto reći ,prije svega pozdrav svima !!! 
orbitrek je dosta naporan za vježbanje, ali radi puno mišića na tijelu, salo oko stomaka se da skinuti orbitrekom , trčanjem, trbušnjaci ne jer će samo napravit trbušne ispod tog sala, znači salo treba "treskati" da bi se počelo topiti. primjetile ste vjerovatno da kad malo skačete, plešete, trčite da su vam određeni dijelovi tijela crvenkasti, to je taj efekt treskanja , a nakon trbušnjaka nema tog crvenila kože .... i vježbati cca 35 min jer se tijelo zagrijava i pol sata mu treba da se počne nešto dešavati a onih dodatnih 5 minuta je za naše dobro da se kalorije brže troše..   ja sam sebi kupila kupila bicikl sobni ali nažalost čeka valjd bolje dane, rijetko sam na njemu a trebala bi!!!!   tako da ako se odlučite za kupovinu nekih spravica za doma onda nek to bude čvrsta odluka a ne bacanje novca....  
franka9264
  • 24.2.2009 15:23:12
  • Prijavi
naravno draga ak več imaš spravu koristi je ja odradim 30 min i pada 350 cal i veselim se tomesmiley179
sanjax
  • 25.2.2009 1:33:00
  • Bodova: 71
  • Prijavi

Koristila sam povremeno one kapsule kaktus diet, mršavila neznatno, možda više djeluje uz neku dijetu. Da li netko ima iskustva s tim? Mene u svakom slučaju nisu fascinirale, ali ako sam više jela, nisam se debljala, održavala sam težinu.

franka9264
  • 4.3.2009 11:32:54
  • Prijavi
mislim da sve te stvari i ja sam probala sve i svašta al mi to ni niš pomoglo treba vižbat da se nešto počme konačno dešavatsmiley_197smiley_153
mala6
  • 8.4.2009 10:39:06
  • Bodova: 5
  • Prijavi
POZDRAV SVIMA KOLIKO VAS IMA!

ZANIMA ME DALI JE NETKO PROBAO OVU DJETU,AKO JE KAKVI SU REZULTATI?MENI SE CINI DA BI MOGLA BITI OK,ALI NISAM SIGURNA PA AKO IMA NETKO DA JE PROBAO NEK SE JAVI.smiley_141
leni
  • 8.4.2009 11:15:32
  • Bodova: 18583
  • Prijavi

Ja probala,rezultatismiley21bacanje novaca......

mala6
  • 8.4.2009 11:49:09
  • Bodova: 5
  • Prijavi
ma ne znam vise sta da radim imala sam dva poroda jedan za drugim,pa me muci trbuh najvise,trebala bih skinuti najvise deset kila pa se lovim za svaku slamku,sve sam probala ,ali uzalud.nije da ja sad zelim full ravan trbuh nego da ne strsi toliko.smiley_101
lotus
  • 8.4.2009 20:58:04
  • Bodova: 58
  • Prijavi
I ja sam probala i slazem se sa Leni-to je cisto bacanje novca.Mala6,i ja sam nakon dva poroda sve zivo isprobala ali mi se UN pokazala kao pun pogodak.U tri tjedna skinula sam sest kila i sto je najbitnije ne osjecam se4 malaksalo i nisam zivcana kao kad sam eksperimentirala sadrugim dijetama i svim mogucim tabletama.Mozda da probas i ti
Na stranicu:  
Ok