Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jedem i kad nisam gladna

magnolija
  • 18.2.2009 9:12:38
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
kada nisam gladna ostaavim u tanjuru nije mi žao baciti, nit mi je toliko fino
da nebi mogla odoljeti
pa nije hrana jača od mene
sve to ide iz glave
Moderator
redhead
  • 18.2.2009 14:43:06
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
Mene je moj muž  sje...o s tim forama "grijeh je bacat hranu" i onda je kao kanta za smeće, sve u sebe....i ono što je meni ostalo i od djece... a uopće nisam gladna..

Sad kad sam na ovoj mojoj dijeti, to više ne radim. Nema jedenja ostataka sa ičijeg tanjura. A kad moj muž prigovori, ja mu lijepo kažem: "je, dragi, grijeh je bacat hranu, slobodno pojedi ovo sve...", Ali neće, lukavac stari... smiley2

sad više ni ne grickam, nit jedem slatko, nit bombone... ništa.

franka9264
  • 18.2.2009 15:03:21
  • Bodova: 181
  • Prijavi
e daj reci kakva je to dijeta ili samo izbjegavaš zabranjenu hranu i slatko
maza9011
  • 18.2.2009 15:11:17
  • Bodova: 1142
  • Prijavi
ja jedem stalno ,isto me muž zezne ,pa daj fino je pa kaj ti bude,kad dođem negdje i kažem ne hvala onda sam ovakva i onakva kaj neću i tak .a inače mi je sve fino
kiki9082
  • 18.2.2009 19:35:53
  • Bodova: 410
  • Prijavi
Ja nikada nisam držala nikakvu dijetu, stalno imam 55 do 58 kg, što je za moju visinu normalno.
Pošto preko zime ne izlazimo toliko puno, manje sam aktivana nego ljeti, a ne radim da kalorije istopim na nekom poslu, malo se salića polijepi.
Ali, čim proljeće krene smanjim klopu u tanjuru i više mlatim vočke, pretežno jabuke.
Na dan mogu pojesti i do 5-6 jabuka. Uopče ne osječam nikakvu nadutost od njih i bez problema mi zatome glad.
marina1409160
  • 18.2.2009 19:39:22
  • Bodova: 187
  • Prijavi
Ma ja jedem ko luda kad sam živćana samo mislim šta bi mogla pojest.
deleda
  • 18.2.2009 19:59:53
  • Bodova: 1973
  • Prijavi
mene uhvati najvise u pms-u, prije mi je bilo samo da nešto strpam u usta a sada sam se napokon odvikla navike prejedanja
ma_sha
  • 18.2.2009 20:46:10
  • Bodova: 76
  • Prijavi
joj bože, kad se sjetim koliko me je mama pokušavala natoviti, da mi je bilo žao bacati hranu imala bih 300 kila do sad...
ako mi se ne jede ostavim za sutra ili bacim...u biti većinom mi to riješi dečko koga je majka priroda blagoslovila kombinacijom abnormalnog apetita i ultrabrzog metabolizma...
zuzi
  • 18.2.2009 21:48:52
  • Bodova: 5352
  • Prijavi
ja jednostavno obožavam jesti. volim se osjećati sito i uživam u hrani, u okusima. i bilo kakva dijeta za mene je izazov. krajnji rezultat takve recimo dijete svodi se na to da se osjećam ko kreten što ne jedem tj što sam gladna. eto. nisam debela, ali imam viška. kojih 5-7kg no dobro, jesam malo "potkožena" ali, eto, volim jesti i kad nisam baš gladna
magnolija
  • 18.2.2009 22:17:45
  • Bodova: 32350
  • Prijavi

volim i kuhati i jesti

ali uvjek se trudim da nebude u nebulozno vrjeme, i ne previše
i uglavnom mi uspjeva
Na stranicu:  
Ok