Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jedem i kad nisam gladna

dana7625
  • 19.3.2008 15:27:28
  • Bodova: 895
  • Prijavi
istina,,, meni jabuke totalno otvore apetit...budem gladna ko da ništa nisam jela...najbolje je popiti neki voćni sok ( naravno ništa ne može zamjeniti čokoladu) ali opet bolje i sokić nego cijela npr.milka, bar ja tak mislim i tak ću sad i pokušati..
sneki
  • 19.3.2008 15:43:37
  • Bodova: 6838
  • Prijavi

ja ujutro ne jedem ali ručam na poslu oko 13 sati i to sa juhom i glavnim jelom, popijem kroz dan 2-3 kavice i to je to... naravno da sam gladna kad dođem doma, samo što ću sada pokušati do 18 sati pojesti i poslije ništa.

držim nam fige cure da nam uspije željeno :)
julijana
  • 20.3.2008 19:49:01
  • Bodova: 2934
  • Prijavi
Prvotni odgovor od dana

Evo cure jedne teme... dali se i vama dešava da jedete i kada uopće ne osjetite potrebu za hranom? ....dali je to zbog nekakve depresije, dosade, ili nekakvog trećeg razloga... to se meni događa..npr. ručam, i nakon sat vremena opet nešto čopnem sa strane i tako u nedogled...mislim da nikada ne bi imala viška kg da nema tih čopanja između
stalno. ne znam jeli to stres ili sto ali ja jedem 10 puta dnevno. i nikako to pobijediti
anki
  • 21.3.2008 21:48:22
  • Bodova: 110
  • Prijavi
Prvotni odgovor od Sneki

Da Anki, slažem se. Meni pomaže da pijem dok jedem. Mislim da nije baš najzdravije, ali pojedem recimo pola tanjura, pa popijem čašu ili vode ili soka što ti veliš i počnem jesti ostatak i skoro da ne mogu više, jer me zasitilo piće.

- a od jabuke sam samo više gladna -

da...
ali ja govorim o tome da se pije kad poželite jesti (između obroka)... ono kad se jede a da nisi gledan.. onda nešto popiti..
snow
  • 18.10.2008 16:44:12
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Ne mogu jesti voće ako sam gladna ,daj mi kruha ili keksa smiley179
brankicaa
  • 18.10.2008 17:26:18
  • Bodova: 988
  • Prijavi

netrebate jesti jabuke, grickajte orahe, bademe, sjemenke

ma_sha
  • 8.12.2008 22:29:30
  • Bodova: 76
  • Prijavi
moje sveto pravilo: ako nemam nešto za grickat doma, neću ni grickat!
apsolutno ništa do tih piz***ija ne držim doma-pa mi je lijeno otić do dućana kad mi se gricka, a doma imam eventualno mandarine, jabuke i sl. pozitivna stvar je da moja lijenost uvelike preteže želju za žderanjem
ma_sha
  • 8.12.2008 22:30:35
  • Prijavi
tako da je moja jedina mudrost po tom pitanju-nemati u dohvatu ruke ništa što bi moglo dovesti u napast.
ljubica8950
  • 10.12.2008 23:14:50
  • Bodova: 7
  • Prijavi
mudro...
najbolje je prije svakog obroka napiti se vode i onda se ne može puno jestismiley_125
ma_sha
  • 17.1.2009 23:12:38
  • Prijavi
a ne znam baš, voda prije obroka samo razrijedi želučanu kiselinu nakratko a osjećaj gladi se vrati ubrzo...mislim da je bolje uravnoteženo se hraniti i piti puno vode zbog probave-ako malo vode unosiš, tijelo vuče vodu iz probavnog trakta i mišića i prenosi u autonomne sustave koji su prioritetniji, pa zato opstipacija, umor glavobolja...
Na stranicu:  
Ok