Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jedem i kad nisam gladna

Moderator
spirit
  • 18.3.2008 13:12:57
  • Bodova: 37579
  • Prijavi

Pokušaj sama sa sobom donjeti odluku da želiš prestati s time i vjerujem da si na pola puta do uspjeha, i pokušaj pronaći nešto što bi te upotpunjavalo i veselilo i time udaljilo od hrane...

meme7850
  • 18.3.2008 13:51:37
  • Bodova: 953
  • Prijavi
Ja sam pokušavam cijelo vrijeme i ponekad mi ide od ruke,a ponekad ne. No ne želim se još i oko toga živcirati, bitno da se ja trudim i da ne živim u zabludi da ja to ne radim smiley_42
Moderator
spirit
  • 18.3.2008 13:55:23
  • Bodova: 37579
  • Prijavi
Samo hrabro i ustrajno! Vjerujem da će i proljetno vrijeme učiniti svojesmiley17
sneki
  • 18.3.2008 13:58:15
  • Bodova: 6838
  • Prijavi

kad gledam svoje fotke od prije godinu dana, a ne samo fotke nego i obleku u garderobi, onda bih se plakala najrađe...dobila deset kg i da si bog više ne mogu smršaviti... već dva mjeseca nisam slatko okusila, pokušavam navečer ne jesti iza 18 sati, od 15 dana možda 2 puta zgriješim, ako nisam stigla ranije pa se zaletim i naravim si sendvič i u osam, ali inaće pazim, i samo mi jedna kg dolje pa jedna i pol gore.... baš sam očajna.... kretnje mi fali, to znam, ali jednostavno ne stignem od posla... bez obzira što smo uselili u kuću u 12.mj. i posla preko glave, ali kile neće više dolje....šrmc...curke pomagajte :)

ella-ri
  • 18.3.2008 14:05:54
  • Bodova: 6696
  • Prijavi
Prvotni odgovor od dana

Prvotni odgovor od ELA-Ri-

A što to jedeš kada nisi gladna...koju klopu?, Voće,slatko, grickalice ili baš misliš na hranu kao obroke?
gluposti draga..grickalice, kekse, kruh( moj najveći neprijatelj)smiley11smiley11smiley11, ma čega god se dohvatim

Ma dobro,pa normalno je da si nekada počastiš sa time...i ne trebaš se riješiti toga...niti razmišljati da se skroz toga riješiš, jer tek onda ćeš još više tamaniti slatko i grickalice. Obrok iza 18 sati preskoči do jutra, slatka zadovoljstva si omogući ali si odredi sama  granicu koje ćeš se pridržavati. To je normalna potreba, pa čak i dijabetičari koji bi ju trebali u potpunosti izbaciti tu i tamo si omoguće poslastice toga tipa. Samo si nađi mjeru i sve će biti ok.
ELA-Ri-2008-03-18 14:27:39
sneki
  • 18.3.2008 14:21:49
  • Prijavi
da, morat ću tako. samo bih ja voljela smršaviti vidjlivo i stati opet u svoju robicu... držite mi fige.
meme7850
  • 18.3.2008 14:30:42
  • Bodova: 953
  • Prijavi
Prvotni odgovor od ELA-Ri-

Ma dobro,pa normalno je da si nekada počastiš sa time...i ne trebaš se riješiti toga...niti razmišljati da se skroz toga riješiš, jer tek onda ćeš još više tamaniti slatko i grickalice. Obrok iza 18 sati preskoči do jutra, slatka zadovoljstva si omogući ali si odredi sama  granicu koje ćeš se pridržavati. To je normalna potreba, pa čak i dijabetičari koji bi ju trebali u potpunosti izbaciti tu i tamo si omoguće poslastice toga tipa. Samo si nađi mjeru i sve će biti ok.

Slažem se s ovim, nema smisla da se nečega odričeš kad naš organizam treba sve pa čak i šećere, možda samo racionaliziraj obroke, obavezno obilno doručkuj (za doručak pojedi sve što ti je palo na pamet jučer navečer smiley1), jedi samo jednu 'turu' (ne znam kako da se izrazim smiley10) ručka, i nemoj jesti nakon 18 h. Evo to je moj savjet, ne znam da li će kod tebe paliti, ali kod većine ljudi koji ja znam pali smiley1smiley1smiley1
sneki
  • 19.3.2008 11:18:57
  • Prijavi
Hvala puno Meme, to znam da je dugotrajnije ali bit je dovesti se u red a ne opet nekakav yo yo efekt. tako ćemo :))).
anki
  • 19.3.2008 11:57:47
  • Bodova: 110
  • Prijavi
Mislim da mene štitnjača nagoni na takvo žderanje.
Ali isto tako - nekad i dosada... ali u najvećem broju slučajeva - jednostavno neodoljiva želja za slatkim. Ja ponekad ručam samo da bih mogla desert jesti :)
zapravo i nije smiješno :(

jabuke i slične pomoći koje predlažete ne može zamijeniti slatko pa nemojte niti pokušavati :D
ali znate što mislim da pomaže?
PIĆE!!
Bilo to 2 dcl soka (kalorično je, ali keksi su gori)
ili da napravite čaj
ili da se nalijete vode...

to odgađa želju...

sneki
  • 19.3.2008 14:25:08
  • Prijavi
Da Anki, slažem se. Meni pomaže da pijem dok jedem. Mislim da nije baš najzdravije, ali pojedem recimo pola tanjura, pa popijem čašu ili vode ili soka što ti veliš i počnem jesti ostatak i skoro da ne mogu više, jer me zasitilo piće.

- a od jabuke sam samo više gladna -
Na stranicu:  
Ok