Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Jedem i kad nisam gladna

dana7625
  • 18.3.2008 11:45:38
  • Bodova: 895
  • Prijavi
Evo cure jedne teme... dali se i vama dešava da jedete i kada uopće ne osjetite potrebu za hranom? ....dali je to zbog nekakve depresije, dosade, ili nekakvog trećeg razloga... to se meni događa..npr. ručam, i nakon sat vremena opet nešto čopnem sa strane i tako u nedogled...mislim da nikada ne bi imala viška kg da nema tih čopanja između
meme7850
  • 18.3.2008 11:49:17
  • Bodova: 953
  • Prijavi
Prvotni odgovor od dana

Evo cure jedne teme... dali se i vama dešava da jedete i kada uopće ne osjetite potrebu za hranom? ....dali je to zbog nekakve depresije, dosade, ili nekakvog trećeg razloga... to se meni događa..npr. ručam, i nakon sat vremena opet nešto čopnem sa strane i tako u nedogled...mislim da nikada ne bi imala viška kg da nema tih čopanja između

To se i meni događa, to sam odavno skužila da radim. Trudim se da to ne radim, ali je to jače od mene smiley13
zara
  • 18.3.2008 11:51:18
  • Bodova: 14759
  • Prijavi
ja nikada nisam imala problema sa težinom i mogla sam jest koliko  sam htjela.a kili nisu htjeli na mene,...ali nakon ove druge trudnoće STRAVA. baš kao i ti i ja stalno nešto čopam,to me ubija,a da ti ne govorim da nikako skinit ovih 15kg. viška.
dana7625
  • 18.3.2008 12:35:08
  • Prijavi
Meme tako i ja...odlučim da neću jesti ali onaj zli glasić iznutra mi govori daaj ajde pa uzmi nešto i naravno ja pokleknem i jedem...i tako već dugo, doslovno ni ne znam šta je kad ti zakruli stomak jer ja konstantno nešto grickam...ali planiram se riješiti i toga, teško je ali je moguće
zara
  • 18.3.2008 12:40:23
  • Prijavi
Prvotni odgovor od dana

Meme tako i ja...odlučim da neću jesti ali onaj zli glasić iznutra mi govori daaj ajde pa uzmi nešto i naravno ja pokleknem i jedem...i tako već dugo, doslovno ni ne znam šta je kad ti zakruli stomak jer ja konstantno nešto grickam...ali planiram se riješiti i toga, teško je ali je moguće
kada te uhvati glad pojedi jabuku,njih možeš jest do besvjesti,...
dana7625
  • 18.3.2008 12:41:58
  • Prijavi
probala i to..ali uvijek poslije toga čopim nešto nedozvoljeno
zara
  • 18.3.2008 12:49:56
  • Prijavi
ma znam kako ti je,a ja sam sad odlućila nešto napravit,pa sam izbacila većeru i idem gladna spavat,jedino jabuku pojedem,treba biti uporan,...
ella-ri
  • 18.3.2008 12:50:29
  • Bodova: 6696
  • Prijavi
A što to jedeš kada nisi gladna...koju klopu?, Voće,slatko, grickalice ili baš misliš na hranu kao obroke?
dana7625
  • 18.3.2008 12:56:28
  • Prijavi
Prvotni odgovor od ELA-Ri-

A što to jedeš kada nisi gladna...koju klopu?, Voće,slatko, grickalice ili baš misliš na hranu kao obroke?
gluposti draga..grickalice, kekse, kruh( moj najveći neprijatelj)smiley11smiley11smiley11, ma čega god se dohvatim
Moderator
maslacak
  • 18.3.2008 12:57:15
  • Bodova: 8234
  • Prijavi
mislim nešto slatko da pojede
Na stranicu:  
Ok