Je li vaš brak u minusu?

ivankusa
  • 23.8.2009 23:56:22
  • Bodova: 5083
  • Prijavi
troši se previše,ali uvijek se nekako izvučemo...i tako već poduži niz godina...
buuu
  • 17.3.2013 5:13:27
  • Bodova: 13123
  • Prijavi
Na cemu da jos stedimo!? 80% primanja nam odlazi na hranu, rezije, i sitnice za kucu-prasak za ves, tablete za sudjericu.. Odjecu vec dugo kupujemo na snizenjima, i to kad se stara totalno ocufa! Cipele isto..uhvati me panika kad dodje proljece, kako obuci klinca, pa isto za ljeto, pa jesen-najgora! Knjige, nova odjeca, djeca rastu ko gljive, Bogu hvala, ali treba ih obuc! Najgore su mi faze kad im stopala pocnu rast, pa se poklopi da u jednoj sezoni promijenimo dvije velicine cipala! Nesto nose jedan od drugog, ali najstariji je jako veliko dijete, sa samo 10godina, nosi muske velicine, hlace, trenirke..sve treba kratit! Kupila sam masinu da ustedim na kracenju, kosta 50kn! Kupim hlace, pa jos 50kn cijena gore! Neznam sivat i jedva sam umetnula konac..naravno da mi nikako neide..ma.. Djecu ponekad odvedemo u kino, prije smo isli na 3D projekcije crtica, ali sad nema sanse! Jedva cekamo da vise zatopli, da ih maknemo iz stana, i na bicikle, kosarka, nogomet, granicar..bilo sta!