Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Ispovjedaonica

Moderator
redhead
  • 28.8.2017 8:16:12
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
Prvotni odgovor od mikica61

luda sam za keksima,napolitankama kraševim,veliki paket smažem ,od 840 gr.,u tjedan dana
sad mi je lakše kad sam to napisalaAddEmoticons04263

ufff...sad mi je lakše AddEmoticons04231
Napolitanke su i moja slaba točka..
uz to i gumeni bomboni..

prošlu nedjelju sam odlučila da neću više jesti to smeće i evo, prilično se dobro držim. Jučer sam jela malo čokolade, a u subotu sam bila vani i malo alkohola popila više..ali, evo. Ponedjeljak je, u torbi za marendu nosim tunu, salatu..sva sam dobra AddEmoticons04267 nema slatkiša..

Moderator
spirit
  • 28.8.2017 8:16:30
  • Bodova: 37579
  • Prijavi
Prvotni odgovor od mrkvica1988

Prvotni odgovor od spirit

I ja sam obožavateljica slatkiša i čokolade AddEmoticons04254, a prebacila sam se na energetske pločice s čokoladom. Pojedem jednu dnevno usred dana kad je kriza, a za navečer sam uzela smokije bez kikirikija s ekstra malo kalorija i onaj posni sir iz Lidla.

Pozz
 tješi tvoj post
ja sam prije 2 god imala 50ak kila,a onda je krenulo... trudnoća pa sad jos dojim i strah da ako naglo skinem kile nece malenom mlijeko valjat... al ok sve to da se ja mogu kontrolirat u kolicini slatkoga... izdrzim nekako dan i navecer mali krevelji se jer ga zubici muce i kad ga u 3h ujutro napokon uspavan krece navala na slatko, ako nista bar par kocki napolitanke... i tako od kad sam rodila ni kila doli... ljuta sam na sebe, smeta mi ovo salo oko struka al ocito ne dovoljno da se desi klik u glavi i da se ostavim slatkoga,al dobra ideja sa energetskim plocicama... pokusavat cu i suhe sljive il bilo sta samo da nije bas ovako nezdrava spiza u te kasne sate bar

U potpunosti razumijem o čemu pričaš. I sama sam znala najviše pojesti nakon tog zadnjeg dojenja u danu, imala sam dojam da me dijete  "pojede" pa onda nadokađujem i najviše mi je pasalo slatko. No realno gledano je neopisivo teško uz iscrpljujući ritam biti na dijeti. Pokušaj sa zdravijim alternativama. 
mrkvica1988
  • 28.8.2017 11:46:09
  • Bodova: 68
  • Prijavi

I ja sam obožavateljica slatkiša i čokolade AddEmoticons04254, a prebacila sam se na energetske pločice s čokoladom. Pojedem jednu dnevno usred dana kad je kriza, a za navečer sam uzela smokije bez kikirikija s ekstra malo kalorija i onaj posni sir iz Lidla.

Pozz
 tješi tvoj post
ja sam prije 2 god imala 50ak kila,a onda je krenulo... trudnoća pa sad jos dojim i strah da ako naglo skinem kile nece malenom mlijeko valjat... al ok sve to da se ja mogu kontrolirat u kolicini slatkoga... izdrzim nekako dan i navecer mali krevelji se jer ga zubici muce i kad ga u 3h ujutro napokon uspavan krece navala na slatko, ako nista bar par kocki napolitanke... i tako od kad sam rodila ni kila doli... ljuta sam na sebe, smeta mi ovo salo oko struka al ocito ne dovoljno da se desi klik u glavi i da se ostavim slatkoga,al dobra ideja sa energetskim plocicama... pokusavat cu i suhe sljive il bilo sta samo da nije bas ovako nezdrava spiza u te kasne sate bar

U potpunosti razumijem o čemu pričaš. I sama sam znala najviše pojesti nakon tog zadnjeg dojenja u danu, imala sam dojam da me dijete  "pojede" pa onda nadokađujem i najviše mi je pasalo slatko. No realno gledano je neopisivo teško uz iscrpljujući ritam biti na dijeti. Pokušaj sa zdravijim alternativama. 

pozdrav <3 

znaci mi puno sta vidim da me se vamo bar neosuduje i kad vidim da nisam pala sa Marsa i jedina, da nas ima jos... Otac i braca i prije mi svako malo to nabiju na nos... kako sam ko bila mrsavica a sad se ko zapustila... al srecom muz me u svemu i uvijek podrzava... a i nije to bas taaaaako vau, pa da odem bas na drasticnu dijetu i teretanu bila bi ja lako stara i jos bolja,al dojim i radije cu mic po mic mijenjat navike pa koliko bude trebalo za skinit kile nego naglo pa da bebacu mliko nevalja... a i odrec se za pocetak samo slatka il bar ga smanjit ce mi bit ogroooman korak. Sinoc sam umisto slatka iza dojenja u 1h jela voca, jabuke i je to jedna noc al ja sam taako ponosna bila na sebe...
Moderator
spirit
  • 28.8.2017 14:35:13
  • Prijavi

Pozz
 tješi tvoj post

pozdrav <3 

znaci mi puno sta vidim da me se vamo bar neosuduje i kad vidim da nisam pala sa Marsa i jedina, da nas ima jos... Otac i braca i prije mi svako malo to nabiju na nos... kako sam ko bila mrsavica a sad se ko zapustila... al srecom muz me u svemu i uvijek podrzava... a i nije to bas taaaaako vau, pa da odem bas na drasticnu dijetu i teretanu bila bi ja lako stara i jos bolja,al dojim i radije cu mic po mic mijenjat navike pa koliko bude trebalo za skinit kile nego naglo pa da bebacu mliko nevalja... a i odrec se za pocetak samo slatka il bar ga smanjit ce mi bit ogroooman korak. Sinoc sam umisto slatka iza dojenja u 1h jela voca, jabuke i je to jedna noc al ja sam taako ponosna bila na sebe...

Imaš na što i biti ponosna, ne samo time što nisi jela slatkiše već prvenstveno time što dojiš i trudiš se dati svom djetetu najviše i najbolje što možeš AddEmoticons0425 Vjerujem da je teško ako te tvoji bližnji kore zbog viška kila, no nedaj se. Rigorozne dijete ne pomažu, samo donose nervozu i glad, a tijelo se moralo izmijenti zbog trudnoće i ne može preko noći doći ni blizu starom. Bravo za tebe što biraš zdraviji i sigurniji način AddEmoticons04230
mrkvica1988
  • 29.8.2017 22:31:41
  • Bodova: 68
  • Prijavi
večer
Hvala ti spirit!
 Znaci mi podrska od bilo koga jer kazem sebi da me nece dirat al opet me dira kad svako dva dana neko ko me zna od prije samo pita a sta je rec da sam ostala deblja il da jos dojim... al oladit cu i na to... moje tilo moj izbor.... a iskreno sada bas i uzivan u zivotu a bome nekad i u spizi AddEmoticons04263
Moderator
spirit
  • 30.8.2017 7:27:30
  • Prijavi
Juečer nakon treninga sam bila dobra i pojela svega par žlica posnog sira, no jutros sam se zato nagradila slasnim korasanom s marelicom AddEmoticons04272 kažu da je bolje tako nešto pojesti u jutro nego navečer AddEmoticons04224
Na stranicu:  
Ok