Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Herbalife

andrea2405
  • 11.2.2009 15:43:58
  • Bodova: 2055
  • Prijavi
joj kad bi meni tako prije trudnoce sam lako mrsavila bilo je dosta da smanjim prehranu ali sad nije dosta...voljela bi izgubiti te suvisne kg jer sljedece god. idemo na drugo dijete a ako na ovu kilazu dobijem nove kg necu ih onda tek moci izgubiti a na moju visinu se jako to vidi..
Moderator
redhead
  • 11.2.2009 21:57:33
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
Andrea, budući da si se javila na ovoj temi, pokušaj sa Herbalifeom. Mijenjaš tim napitkom dva obroka, doručak i večeru, a ručaš normalno. Što god kuhaš za svoju obitelj, jedeš i ti. Moje dvije prijateljice s time su fino skinule kile, a i ja sam na dobrom putu... Mislim da bi, ako sad kreneš, do ljeta mogla super rezultate postići... Jako je praktično, smućkaš to bez po muke, a što je najvažnije, nisi gladna...
andrea2405
  • 11.2.2009 22:51:29
  • Prijavi
a sta je to mislim kakav napitak?? dali od njega mislim imam snage za dan,mislim obaveze snevne...
mogu naravno pokusati nema problema..
Moderator
redhead
  • 11.2.2009 22:57:02
  • Prijavi
Naravno da imaš. To ti je u stvari zamjena za obrok. Znači, ne dodatak prehrani, već kompletan obrok sa svim potrebnim sastojcima. Ima 220 kalorija, u prahu je i mješaš ga s mlijekom, jogurtom, kefirom, sokom... s čime god želiš. Dolazi u nekoliko okusa, ja pijem od vanilije. Kad ga pomiješam sa mlijekom ima okus po pudingu od vanilije. U stvari je jako ukusno.

Moraš samo stupiti u kontakt s nekim distributerom, pa ti on sve objasni. Ali, ukrtako, ako pojedeš dva obroka Herbalifea, to ti je oko 450 kalorija, onda ti ostane još oko 1000 kalorija koje možeš pojesti kroz dan. jedan prosječan ručak (meso, povrće, salat) zi ima oko 800-900 kalorija, znači još ima prostora za neki mali međuobrok.

Meni savršeno odgovara, a i djeluje...
andrea2405
  • 11.2.2009 23:14:20
  • Prijavi
jeli sta stetno?? i hdje ima za kupiti i koliko kosta??
Moderator
redhead
  • 11.2.2009 23:23:40
  • Prijavi
Nema ništa stetno. Sadrži sve potrebne sastojke koje organizam treba, ima i vlakna i proteine i vitamine i štatigajznam...

Zaista valja. Kupuje se preko distributera. Ne znam gdje živiš, ako si u Istri, mogla bih ti ja preporučiti ovu moju curu (ili barem preko nje saznati za nekoga u tvom gradu, oni se sigurno svi poznaju...), ali ako ne, odi na njihovu stranicu i pročitaj sve o tome... tamo imaš i cijene...

Proizvod je odobren od našeg ministarstva zdravstva i slobodno se prodaje.
Redhead2009-02-11 23:24:28
magnolija
  • 12.2.2009 14:35:47
  • Bodova: 32350
  • Prijavi

ali je strašno skup

pogotovo ako kuhaš za nekog drugog
a ti na herbalajfu
a sad da li je zdravo danas ništa nije zdravo
andrea2405
  • 12.2.2009 16:18:17
  • Prijavi
a koliko skup uz malenu nemogu bas puno love dati za svoje gluposti..??
magnolija
  • 12.2.2009 16:19:54
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
ma neznam davno ja to pila
nek ti kaže neko ko to konzumira
mislim nekima pomaže
jmeni nije jer nisam od onih koji voler norme
sad moram piti shejk, pa jesti ručak to je meni tlaka
andrea2405
  • 12.2.2009 16:54:02
  • Prijavi
pa i ja sam vise za tjelovjezbu mislim da se tako moze puno postici ali nemam s kim na fitnes ici,pa sam pitala za ovo.
Na stranicu:  
Ok