Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Herbalife

ma_sha
  • 7.12.2008 13:34:09
  • Bodova: 76
  • Prijavi
poanta priče je da ako imaš velike probleme s težinom nema tog preparat koji će masnoće otopiti ako se ti šopaš nekim šejkovima i ležiš doma pred teveom na posao ideš autom i do stana liftom...u takvim slučajevima se ipak mora promijeniti životni stilma_sha2008-12-07 13:45:40
ma_sha
  • 7.12.2008 13:44:55
  • Prijavi
Prvotni odgovor od nenica20

Ja sam ga koristila nedavno,ali ispalo je čisto bacanje novca! Ja sam naručila cijeli quckstart paket i to sve štima ako možeš izdržati samo na tom shakeu,ali ja baš i nisam mogla pa tak da ono...s obzirom koliko obečavaju...

pa nije poanta da trebaš izdržati na šejku...ja sam dok sam mršavila jela šejk za doručak i večeru ali sam ručak jela (i to poveći) i međuobroke po 2-3 puta dnevno (voće, povrće, svježi kravlji sir, one pločice sa žitaricama iz dm-a, mavrovićeve makrokolačiće, integralna peciva).
i puno vode! i prošetam 2-3 tram stanice do doma umjesto da se vozim...i to je to
ma_sha
  • 7.12.2008 13:46:40
  • Prijavi
ako koga zanima, dam mu broj mog distributera...imaju prezenatacije i shake partye pa možete probat proizvode...
ma_sha
  • 8.12.2008 9:14:50
  • Prijavi
očigledno onda nemaš tako velike probleme s težinom:)
Moderator
lola
  • 8.12.2008 13:32:50
  • Bodova: 20456
  • Prijavi
Meni je jednom u stan došao predstavnik Herbalifea - neki stari (još uvijek pretili frajer) i pokazivao svoje slike u slip kupaćim gaćicama...Osim toga, bio je STRAAAAŠNO naporan i gnjavio nas SATIMA...Naravno, nakon toga, iako smo namjeravale nešto kupiti, smo odustale jer nas je izgnjavio i jer nam se zgadio s tom svojom slikom...
ma_sha
  • 8.12.2008 22:11:55
  • Prijavi
a joj, dobro, ne bih ni ja vjerojatno probala da mi je tako uletio netko...al došla sam preko nekakvog letka, svi su bili mladi i energični pa probah...jako sam zadovoljna
Moderator
redhead
  • 25.1.2009 18:50:05
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
hmmm...e, sad...

Ja sam vam jedna ženska koja u pricipu nema puno problema s kilažom. Cijeli život jedem bez nekih ograničenja, uglavnom laganu "dalmatinsku" spizu. Nikad nisam živjela da bih jela, već sam jela onako, usput, bez nekog velikog uživanja.

Unazad par godina stvari su se promijenile. Sve se nekako posložilo u mom životu, na poslu dobro, doma obro, djeca dobra i velika, nema nekih prevelikih briga ni nervoza, nema jurnjave, život skroz organiziran... 

I odjednom meni postaje najvažnije pitanje u danu "šta ćemo danas finoga papati?" Pa odem na tržnicu, svašta finoga nakupujem, pa s guštom kuham i naravno, s još većim guštom sve pojedem...

Rezultat? 5-6 kila viška i celulita k'o u priči... metabolizam se usporio (malo i zbog godina)..

Moja prijateljica je pila taj Herbalife nekoliko mjeseci i super je smršala. Osim toga, nestao joj celulit, koža joj lijepa... Isto tako i moja šogorica.

Priznajem, došla sam u iskušenje i po prvi put u životu odlučila se na tako nešto i naručila Herbalife.

U utorak počinjem.

Javljat ću vam rezultate.

Ako tko ima iskustva s tim, molim podijelite ih samnom...    
leni
  • 25.1.2009 18:52:35
  • Bodova: 18583
  • Prijavi
javi
magnolija
  • 25.1.2009 21:32:37
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
herbalajf je nešto najgluplje što sam probala
tko danas ima normalan ručak pobogu, ja nemam
radim u čudnim smjenama

skup, iako nije loš okus onaj prah od čokolade, ali od toga je čovjek samo poželi slatkog

a da slike prije i poslje
mojoj mami uletila neka žena od sto i nešto kila, i trkeljala o herbalajfu,  navodno skinula dvadeset kila, moja mama je pogledala i pitala a pobogu kako ste prije izgledali

mislim da je to bacanje novaca kroz prozor
Moderator
redhead
  • 26.1.2009 22:10:25
  • Bodova: 6723
  • Prijavi

Joj, Magnolijo, nisi me baš ohrabrila....

Ja isto radim u čudnim smjenama...čak i noćne...

Ali, odlučila sam probati...

Kad sam vidjela ove moje dvije kako su lijepo skinule kile, možda bude i meni ok.

Na stranicu:  
Ok