Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Herbalife

snjezana0301
  • 17.5.2017 14:50:48
  • Bodova: 16006
  • Prijavi
Prvotni odgovor od eileen232

ma herbalife je najobicnija prevara ljudi moji...
toliko sam citala o tom, a imala i slucaj...
cak mi je jedna frendica radila, a imala sam i jedan zanimljiv slucaj..
dakle prvi slucaj gdje je prijateljica radila,isla mi utrapit neki proizvod za ciscenje lica,kao kako djeluje na njoj, a ono sliku sredila preko mobitela,ono lijepo lice..kao nitko ne zna za filter taj..
drugi slucaj je bio, kada mi je jako debela cura, ali bas jako debela upala, zelim li kupiti herbalife proizvod za mrsavljenje,nasmijanja od uha do uha (ajde bila je simpa), a na sebi je imala bedz: zelis smrsaviti? pitaj me kako!
e pa jebate! :O

AddEmoticons04220
Ja sam isto čula i čitala, ne samo jedan primjer nego mnogo, kako je Herbalife prevara i kako je živi otrov.
Ne treba puno pametovati, svi znamo guglati pa se nije teško uvjeriti, a vjerujem da i većina od nas ima u svojoj okolini nekoga tko je probao "čudotvorni Herbalife" i ostao razočaran.
Očito ga hvale samo oni koji ga prodaju, ali ako žele biti uvjerljivi, onda bi barem svojim primjerom mogli pokazati da djeluje, a ne kao ova gore, što ju je eileen spomenula.
Ili bi Herbalifeovci trebali praviti selekciju pa imati samo mršave distributere da im ovi drugi ne kvare dojam.
eileen232
  • 17.5.2017 18:47:11
  • Bodova: 18
  • Prijavi
haha, da, kad varaju, pa nek varaju s stilom, kao politicari.
(ajme grozna sam,sutim sad) :D
Moderator
redhead
  • 28.8.2017 8:28:26
  • Bodova: 6723
  • Prijavi
Ja sam nekad koristila HL, a i pisala sam ovdje dosta o tome..
Ja sam bila prezadovoljna s njihovim proizvodima i postigla sam ono što sam tada htjela.
MOja jedina zamjerka njihovim proizvodima je da su preskupi..
Pogotovo shake. Mislim da sada već ima dosta proizvoda na tržištu koji su im uz bok sa sastavom i kvalitetom, a za puno manje novaca.
i dalje njihov čaj, minerale i vlakna držim najboljim proizvodima te vrste na tržištu.

i da se razumijemo..jedina stvar koja je dokazana protiv HL-a kao protuzakonita je zapravo način prodaje i distribucije..tzv. Ponzijeva shema..

a sad...da li "radi" ili ne..to je već nešto drugo..
Meni je jako dobro funkcioniralo. Ali, u vrijeme dok sam trošila HL, nisam jela slatko, strogo sam se pridržavala pravila prehrane, vodila dnevnik unosa hrane...bila disciplinirana.   Jedino što tada nisam prakticirala jest vježbanje. Nisam vježbala.

irija
  • 15.9.2019 13:59:42
  • Bodova: 47089
  • Prijavi
 Herbalife je preskup i nije ništa bolji ili kvalitetniji od ostalih proizvoda,a ima ih sad hrpa.I to kao što je napisala tonijutsu veće pakiranje i nižoj cijeni jer često znaju biti na akciji baš poleo sport.
Na stranicu:  
Ok