Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Dukan dijeta

magnolija
  • 1.8.2009 14:48:14
  • Bodova: 32350
  • Prijavi
netreba mi lječnik da mi kaže da nije zdravno nešto to mi kaže zdrav razum, mislim nije poanta sva
đati se nego , sam samo rekla da mi je bitnije zdravlje od izgleda
eliana10234
  • 12.9.2009 22:15:27
  • Bodova: 3
  • Prijavi
i ja sam par puta počinjala s tom dijetom.,isto sam osjetila nakon par dana da me bole bubrezi,pila sam vitamine,ali doduše nisam jela skoro ništa samo rajčicu i krastavce....
malecna
  • 14.9.2009 8:41:36
  • Bodova: 2416
  • Prijavi
Nisam ju nikad probala, ali sa mnom radi jedna gospođa koja je s tom dijetom skinula nekih 15-ak kilograma....ali si je skroz zeznula metabolizam i probavu, pa sad ima problema.
eliana10234
  • 15.9.2009 13:24:29
  • Bodova: 3
  • Prijavi
da brzo se gube kilogrami al se tako isto brzo vraćaju poslije ako se strogo ne pazi....
smiley_66
alenkasb
  • 29.9.2009 20:11:55
  • Bodova: 2492
  • Prijavi
NIJE ZDRAVA NI JEDNA DIJETA ALI JOŠ MANJE JE ZDRAVO BITI DEBEL JER TO NOSI NIZ DRUGIH BOLESTI
SVATKO ĆE ODLUČITI KOJOM DIJETOM ĆE SKINUTI KILE A MI SMO TU DA DAMO PODRŠKU A NE DA GLUMIMO DOKTORE I KRITIKUJEMO.
malecna
  • 30.9.2009 9:25:37
  • Bodova: 2416
  • Prijavi
Slažem se s onim djelom da debljina nije dobra, i svakom ću dati podršku, ali kad se već družimo, zašto ne bi razmjenili i iskustva. Ima i dobrih i loših dijeta. Ja osobno volim čut i one dobre i loše strane, pa se onda odlučit za nešto.
alenkasb
  • 9.10.2009 9:33:14
  • Prijavi

Ja sam se odlučila za mesnu dijetu ali ja jedem svaki da po 2 vočke jer je to dozvoljeno u mojoj dijeti i sve povrče koje ne sadržu UH

u biti sam samo izbacila šečere što više i ne jedem kruh,tijesto,rižu...

za 10 dana sam skinila 2 kile-nije nešto jer jedem i voće ali meni je dovoljno-polako ali sigurno

moja mama jede samo meso i skinila je 4 kile za tjedan dana ali ja to ne mogu

ja volim i voće i povrće i mislim da je ovako zdravije i pijem vitamine

poz.

alenkasb
  • 11.10.2009 8:32:59
  • Prijavi

Prvotni odgovor od alenkasb

Ja sam se odlučila za mesnu dijetu ali ja jedem svaki da po 2 vočke jer je to dozvoljeno u mojoj dijeti i sve povrče koje ne sadržu UH

u biti sam samo izbacila šečere što više i ne jedem kruh,tijesto,rižu...

za 10 dana sam skinila 2 kile-nije nešto jer jedem i voće ali meni je dovoljno-polako ali sigurno

moja mama jede samo meso i skinila je 4 kile za tjedan dana ali ja to ne mogu

ja volim i voće i povrće i mislim da je ovako zdravije i pijem vitamine

poz.

danas 3 kile mnje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emma
  • 11.10.2009 9:25:56
  • Bodova: 17679
  • Prijavi

Svaka dijeta je osoban izbor. Nema smisla da pametujemo o bilo kojoj dijeti.

Nezdravo je definitvino imati previše kilograma, svaka promjena je za pohvalu.

Cure ne dajte se. Bravo za izgubljene kilograme..

Nadam se da pijete vitamine jer su dobrodošli u bilo kakvoj dijeti.

magnolija
  • 11.10.2009 10:27:21
  • Bodova: 32350
  • Prijavi

imam problema s bubrezima,  i mesna djeta mi smeta, kao i svaka druga restrikcija

ali moram priznati da mi ne zvuči pre zdravo jesti puno mesa, naspram drugih stvari

Na stranicu:  
Ok