Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Dora - Eurosong

sneki2
  • 2.3.2020 8:38:26
  • Bodova: 58215
  • Prijavi
Nisam oduševljena. Po ničemu mi pjesma nije upečatljiva. Biti će samo jedna u moru ostalih sličnih pjesama. Mislim da bi mala Mia puno bolje prošla.
A dobro. Naša je pa ćemo ju podržati!AddEmoticons04243
tikica-
  • 2.3.2020 11:20:27
  • Bodova: 41024
  • Prijavi
 Slažem se s tobom Sneki. Miina pjesma je bila drugačija i zato bi bila bolji izbor,ali dobro.Bolje da ide Kedžo nego Indira,za koju su mnogi navijali. Navijat ćemo za Kedžu,naravno da barem uđe u finale. AddEmoticons04267
marija12369
  • 3.3.2020 22:27:37
  • Bodova: 13916
  • Prijavi
 Ni vamo-ni tamo. Mislim da neće proći ni polufinale,kako se već reklo samo jedna u moru takvih istih srcedrapajučih i cvilidretajučih pjesama.
Ali nisam bila ni za onu malu Miu,i ona mi je imala bez veze pjesmu. Više kao nekakvu brojalicu s 8 puta ponovljenim refrenom, tek toliko da se popuni minutaža od 3 minute... (ili koliko već mora biti minimalna minutaža pjesme na Dori) 
marija12369
  • 3.3.2020 22:34:36
  • Bodova: 13916
  • Prijavi
 A,slažem se i sa Irijom više od pola pijesama na engleskom,dali mi imamo Englesku Doru? Ili Hrvatsku Doru?

Ustvari ne znaš šta je gorje čuti pjesmu na našem jeziku koju oni onda poslje prerade na Eng.,i onda ti još lošije zvuči,ili odmah u startu čuti lošu Eng.,pa se nekako do Eurovizije privikneš na nju. 
parfumela
  • 7.3.2020 10:50:22
  • Bodova: 9582
  • Prijavi
 Nisam oduševljenja. Kedžo pobjedio očekivano, boljih pjesama nije ni bilo. Pobjednička pjesam je tipičan stil Kedže, ima melodiju i barem više riječi od nekih drugih pjesama koje su se natjecale. Sad, koliko će takva meleodija biti prepoznatljiva...teško je procijeniti.

Ostatak pjesama su bile nikakve. Colonia i Indira kao da su se međusobno natjecali bez obzira na Doru. Indira u silnom blještavilu, napadni nastup, pjevanje...Nova pjevačica iz Colonie kao da se svim silama trudila da na isti način pjeva, nimalo ženstvenosti, sve nešto grubo, jako... S druge strane, Mia, mlada nada u usponu...možda bi joj bolja karijera bila bez Eurosonga. Ostatak natjecatelja kao da je bilo da se tek popuni broj. Nekima nije bilo ni mjesto tamo. 
tikica-
  • 13.5.2020 10:52:41
  • Prijavi
 Baš mi je krivo da ove godine nema Eurosonga. Zar nisu mogli organizirati tako da bude bez publike? Šteta za sve izvođače i koliko je tu novaca uloženo,a sve uzalud.
tikica-
  • 17.5.2020 10:27:57
  • Prijavi
 Ne znam jel ste gledali sinoć je bio prijenos Eurosonga,drukčiji od svih ostalih,zbog korone naravno.Svidjela mi je pobjednička pjesme UK u izvođenju svih nesuđenih izvođača.

https://www.youtube.com/watch?v=R_xmJcg1iBU

I od Marije Šerifović novi spot Molitve je bio izveden.Meni se svidio. AddEmoticons04267

https://www.youtube.com/watch?v=Kbi08wfT7mA

Na stranicu:  
Ok