Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Dioptrijske naočale

aa25
  • 11.8.2017 17:25:25
  • Bodova: 2929
  • Prijavi
Danas u jednoj opticarskoj radnji besplatno dijelili okvire. Potrebno je bilo samo da neko zakaze termin za pregled. Sogor zakazao termin a ja sebi izabrala okvir besplatno. On ce platiti pregled 20 €. Cijena na okviru je 300€.
Ja sam ih dobila besplatno. Volim ovu zemlju. AddEmoticons04235
lovepotion
  • 15.9.2017 14:14:22
  • Bodova: 54638
  • Prijavi
 Imam Givenchy okvire, prošle godine kupila na akciji...AddEmoticons0423
tona36
  • 30.1.2020 19:57:40
  • Bodova: 8093
  • Prijavi
Kakve naočale nosite? Ja trenutno imam progresive stakla ali nakon godinu dana promijenila mi se dioptrija na blizu. Teta u optici mi je dala ponudu za nove progresiev od 2800 do 3800 kuna i uredska stakla od 1500 do 2000. Sad sam u nedoumici. Nosi li netko te uredske naočale? One se preporučaju  za dioptriju do 4m, a meni u uredu baš to i treba.
oprezna
  • 30.1.2020 21:50:20
  • Bodova: 139709
  • Prijavi
 AddEmoticons04243nosim sunčane AddEmoticons04263 da što manje vidim , bolje mi je , ne umaram se preveć
oprezna
  • 30.1.2020 22:04:34
  • Prijavi
 Šalim se , nosim obične tj normalne ,   samo kod čitanja i buljenja u mob  i nekog preciznog zahvata ...

Ne znam što bih ti rekla  , možda da se raspitaš kod nekoliko optičara

reica
  • 31.1.2020 6:00:45
  • Bodova: 18845
  • Prijavi
 Tona,bila sam u potpuno istoj situaciji  u 11.mj. S time da nisam nikada imala progresiv naočale ali s obzirom na nalaz okiliste krenula sam u potragu za njima. Cijene baš onako kako si napisala.. Međutim nakon puno propitivanja i razmisljanja odlučila sam se za uredske. Platila sam ih 1800 kn i mogu ti reći da sam prezadovoljna. One su mi baš to šta mi i treba.Koristim ih u uredu,pisanje,čitanje, gledanje u ekran i kada dignem glavu odlicno vidim cca 4-5 m udaljenost, šta sam do sada kada sam koristila stare naočale za čitanje morala skidati jer kada bi netko ušao u ured meni bi bilo mutno. I da, isto tako su mi odlične za gledanje tv jer mi je ta udaljenost od trosjeda do tv.
Eto to je moje iskustvo pa sada ti vidi.. 
tona36
  • 31.1.2020 8:59:59
  • Prijavi
Hvala ti, trebalo mi je iskustvo nekoga kome nije u interesu prodaja. Žena u optici mi je na kraju cijele priče ponudila uredske, valjda je vidjela da se nećkam. Prošle godine (evo baš gledam karticu iz Ande, prošla je točno godina dana) sam spremno uložila u progresive misleći da će mi trajati par godina. Ali skupa je to igračka za mijenjati svake godine. Ni uredske nisu jeftine, ali pametnije su od "plastičnjača" iz dm-a i Millera.
annemarie86
  • 5.2.2020 14:45:30
  • Bodova: 3342
  • Prijavi
Nosim Guesove plastični model, naočalne leće su plastične Essilor Crizal UV, sa zaštitama antirefleksije, uv, na grebanje. Dioptrija je -4 sferna i -1,5 cilindri na oba oka. U vid uvijek treba ulagati..
tona36
  • 10.2.2020 8:50:24
  • Prijavi
Naručila sam uredske. Sljedeći put kad mi se promijeni dioptrija možda odem u neku kliniku da mi je skinu.
oprezna
  • 15.2.2020 19:38:59
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tona36

Hvala ti, trebalo mi je iskustvo nekoga kome nije u interesu prodaja. Žena u optici mi je na kraju cijele priče ponudila uredske, valjda je vidjela da se nećkam. Prošle godine (evo baš gledam karticu iz Ande, prošla je točno godina dana) sam spremno uložila u progresive misleći da će mi trajati par godina. Ali skupa je to igračka za mijenjati svake godine. Ni uredske nisu jeftine, ali pametnije su od "plastičnjača" iz dm-a i Millera.

Te plastičnjače iz DM-a , Muller-a i sl nikad ne bi stavila na nos... Kao ni jeftilen sunčane naočale.

AddEmoticons04243
Na stranicu:  
Ok