Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Dijeta 8 sati

atlantida
  • 17.6.2013 20:04:26
  • Bodova: 9
  • Prijavi
bok curke, krenula bi na ovu dijetu, kakva su vaša iskustva? hvala unaprijed AddEmoticons04225
editirano 17.6.2013 20:05:05 od atlantida
-danchy-
  • 18.6.2013 10:34:44
  • Bodova: 773
  • Prijavi

atlantida- nitko nam se ne javlja , očito da više nitko nije na toj dijeti. Čitala sam prijašnje postove , i curke su uspjele smršaviti tom dijetom .
Ja od subote krenula sa tom dijetom , mada kad malo bolje pogledam- skorz mi se sviđa . Kad netkood mojih veli:idemo jesti ,ja prvo pogledam na sat .AddEmoticons04212
Odgovara  mi od 9 do 17 h . Jest da me glad malo primi oko 19 h , al malo vode i prođe
bikkojisjedi
  • 18.6.2013 10:59:01
  • Bodova: 26
  • Prijavi
Evo curke i ja bi počela s ovom osmosatnom dijetom pa si možemo javljati rezultate...

-danchy- jesi se vagala ili osjetila da se mijenja tvoja težina u ovih 3 dana? nisam baš strpljiva u provođenju dijeta pa se nadam da će ovo imati učinka...odabrala sam vrijeme od 10 - 18 h da ću jesti...tako i otprilike radim pa nakon posla još večerica i to bi trebalo bit ok...samo što sam do kasno budna...
imam nekih 62 kg, 161 cm visine i voljela bi spustiti barem na 57 :/
-danchy-
  • 18.6.2013 12:13:10
  • Prijavi
-bikkojisjedi- nisam se vagala . Nekako ne uzimam ovu dijetu, ko dijetu, već način prehrane. Ne opterečujem glavu, i misli time da sam na dijeti. Ne optrečujem se psihički. Nadam se da će biti rezultata kod nas  AddEmoticons04262. Uvijek mi je težina varirala , 2-3 kile gore. 2-3 kile dolje, s dijetom ili bez. Uvijek mi prvo smršave noge, koje su ionako mršave, al problem je trbušina AddEmoticons04219, trebalo bi se i vježbati, al po ovoj vručini ...... hm .... AddEmoticons04282
bikkojisjedi
  • 18.6.2013 12:37:44
  • Prijavi
i ja kad sebi kažem da idem na dijetu odmah ko da sam u nekom drugom modulu djelovanja...odjedom sam gladna AddEmoticons04253

i meni je trbušina najveći problem, a nisu ni ručice baš malene :D a sve majčice neke uske (vjerojatno se skupile u pranju AddEmoticons04259) pa stežu li ga stežu...
anne_vader
  • 19.6.2013 0:05:56
  • Bodova: 4
  • Prijavi
Pozz!
Evo ja sam bas danas prvi put cula za ovu dijetu i idem odmah od sutra da je isprobam AddEmoticons04270
Ne mogu zivjeti bez cipsa i cokolade, al eto pokusat cu i nadam se da cu imati rezultate. Natovarila sam u zadnjih godinu dana 10kg viska i koju god da probam dijetu, kilogrami se vracaju. Nadam se da ce te vi i dalje stavljati postove o vasem napretku da se jos vise motiviram AddEmoticons04267
-danchy-
  • 19.6.2013 8:27:31
  • Prijavi
nema ni jedne curke koja je smršavila držeči se te dijete? AddEmoticons04217

curke , možemo mi to. a i sunce i toplina nam ide u korist. hiiih hiihhh .  punooooo vode poslije tih 8 h , i prije naravno AddEmoticons04270
anne_vader
  • 19.6.2013 13:16:28
  • Bodova: 4
  • Prijavi
Ja sam jucer citala neki srpski forum i tamo zene pisu da su odusevljene ovom dijetom i da su smrsavile!
Evo, ja sam danas u 9h popila crnu kavu bez secera, jela sam tek oko 12h  2 banane, jos malo pa idem spremiti musaku da veceram oko 5h i pokusat cu da ne jedem kruh. I naravno, pijem cijelo vrijeme vodu.
Uffff kad se sjetim kako ce mi biti navecer bez kasne vecere i grickalica AddEmoticons04239
bikkojisjedi
  • 20.6.2013 12:52:18
  • Prijavi
Meni je danas drugi dan...jučer sam pojela/popila kavu s mlijekom, šaku trešanja, fitness one pahuljice (čaša), pecivo+pašteta, zapečeni grah s kukuruzom i špekecom...nije baš dijetna sva hrana ali sam jela od 9-5...i nakon toga voda... mali napadaji gladi oko 8, 9 i 10 h, ali sam izdržala...
danas... kava s mlijekom i natrenom, zapečeni grah (onaj od jučer jer jeAddEmoticons0423)...3 bonbonjerice...još nešto gricnem do 5 i onda AddEmoticons04279

anne vader koliko dugo su  te cure na forumima su provodile dijetu prije nekih rezultata na liniji ili općenito jel ima neki rok preko kojeg/na koji bi se dijeta trebala provodit? možeš samo i zakeljiti link foruma...
vaspitacica
  • 20.6.2013 18:44:32
  • Bodova: 1
  • Prijavi
Cao cure,,,i ja sam krenula sa ovom dijetom danas,i volela bih da cujem Vasa iskustva i savete,jedem od 9-17h,ubacila sam vezbanje,vozim kucnu biciklu 15-20min dnevno. Danas sam doruckovale sejk od 2 banane,3 plazme i malo mleka,valjda je to ok. Za rucak sam jela kuvanu boraniju,i krastavac salatu sa malo pavlake,i malo parce hleba. U toku dana sam pojela i jedan sladoled.AddEmoticons04254 Videcemo da li ce biti rezultata kroz neki dan....
Na stranicu:  
Ok